Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a nő dolga lett volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nő dolga lett volna? (44F/42N)

Figyelt kérdés

Sziasztok

(Szép, hogy manapság egy cikket úgy kell már kezdenem, hogy trollok kíméljenek. Köszönöm!)

Nemrég kollégám lakodalmában voltunk. Én nem vagyok alkoholista, nem is szoktam inni. Itt azért sikerült a kelleténél többet innom, mivel nem ismertem a pálinkát. Egy ideig bírtam és én csak töltöttem befelé. Majd egyszer BUMM, kiütött.

Ezzel sincs gond. Kimentem az épület elé s kiülltem a padra. Egy ideig haverok, kollgák próbáltak jótanácsokat adni, de ilyenkor ennek nem sok értelme volt.

Amire emlékszem, hogy az egyik kolléga csak annyit mondogat, hogy itt hagy a nőd? Ez elég gáz. Mondogatta. Bement a barátnőm. Másnapi elmondása szerint nem az ő szégyene, gondotla ezért nem is csinált mást, mint jól érezte magát míg én kint voltam.

Később lefeküdtem a padra s talán el is aludtam. Valamikor kijött s rám adta a zakómat, mondta, hogy nehogy megfázzak, majd visszament táncolni.

Kb másfél óra múlva meg is jött a taxi s hazamentünk. Másnap mondta, hogy őt nem zavarta, hogy többet ittam a keleténél. Ez volt és kész. Azt nem tudom megjósolni, hogy a következő 10 évben előfordul-e még egyszer... nem hiszem ;-)


Azért kollégám mondata megmaradt bennem, hogy "Itt hagy a nőd? Ez elég gáz!"


Elég békés természetű vagyok, mindig igyekszem elkerülni a rossz gondolatokat, de ez esetben ez megmaradt.



2016. jún. 10. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha kolléga nem tesz megjegyzést, akkor nem zavar? Ne legyél már gyerekes, ha téged ez alapból is bántott volna, akkor beszéld meg a barátnőddel, hogy mi esett rosszul, nem bonyolult...

Az már más kérdés, hogy felnőtt férfitól nagyon is kiábrándító, hogy a pálinkát víz gyanánt issza, azért ehhez nagyon hülyének kell lenni, de az is fura, hogy nem szólt neked senki (barátnőként én már itt közbeavatkoztam volna).

2016. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Első jól mondja. Én sem hagytam volna, hogy csont részegre vedeld magad, de ott sem hagytalak volna, ha már megtörtént a baj. Beszéld meg vele, hogy mi történt, nem ismerjük a barátnődet, hogy milyen személyiség, nem az ideg fogja elvinni, az biztos, ha boldogan táncikált, amíg te agonizáltál....
2016. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Én inkább összetenném a két kezem, mert a legtöbb nő, másnap a heréiden taposott volna sértettségében, amiért, tök részegen nem vele voltál, hanem egy padon pityókázástál.

Szerintem még kedves is volt, hogy kiment néha rád nézett, rád adta a zakót, hogy ne fázz. És élvezte az esküvőt, mert gondolom, nem minden hétvégén mentek el egybe.

Szóval itt senkinek semmi dolga kötelessége nem volt. A barátnőd megtette érte amit tudott, józanabb nem leszel ha ott ül melletted, és ő is lemarad a lagziról, amikor eme nemes alkalomból kicsinosította magát, órákat tollászkodott.


Szóval én nem is értem itt a gondot.

2016. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Flogeir ***** válasza:
100%

Így az elmondottak alapján teljesen rendben van a hozzáállása. MEgbizonyosodott róla, hogy nem lesz bajod, utóbb megvédett a megfázástól. Ha elcseszi az estét azzal, hogy téged néz, amíg a világodról se tudsz, azzal csak frusztrált lett volna, amit aztán a nyakadba zudíthatott volna.

Szeritnem is tedd össze a két kezed, hogy így kezelte az asszony a helyzetet.

És még egy jó tanács: 44 évesen már ne igyál többet, se mást, mint amit korábban megtapasztaltál, hogy elbírsz. Ahogy öregszel, egyre kevesebbtől ki fogsz feküdni, pálinkát meg aztán tényleg az igyon, aki bírja.

2016. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy a nóta is mondja:

"Lányok a legényt jól megbecsüljétek,

ha része is, haza kísérjétek..."

Én mondjuk nem hagytalak volna a ház előtt részegen fetrengeni, mert ez valahol az én szégyenem is, hogy ilyen férfivel vagyok együtt, benyomtalak volna egy taxiba, és hazaviszlek, de hogy utána nem "nyomtam volna csókot a részeg pofádra", hogy tovább idézzem a nótát, az biztos.

Gondolkozz el egy kicsit, neked volt valami felelősséged a történetben? Vagy téged az teljesen felment, hogy nem ismered a pálinkát, ezért úgy ittál, mint egy matróz? Szerintem vádaskodás helyett inkább bocsánatot kéne kérned a nődtől, amiért elcseszted mind a kettőtök estéjét.

2016. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kötelessége lett volna? Felnőtt ember vagy, tudnod kell hogy az alkohol mit csinál. Valószínű ő is úgy gondolta hogy tudod mit csinálsz, nem kell lesnie minden mozdulatodat, nem a gyereke vagy. Ha meg sikerült túltolni a talicskát, akkor ez van. Nem te voltál szerintem az egyetlen, még rendesen is kezelte, más üvölt és hisztizik a párjával, akár ott... Ő rádnézett néha, ennél többet nem igazán tud tenni ilyenkor, jobb nem lesz attól hogy ott ül melletted és bámul a semmibe, esetleg lehányod vagy olyat mondasz neki amivel megbántod. Azért mert te nem tudtad hogy hogy hat rád a pálinka attól még neki nem kell fognia a kezed végig főleg ha ő tök jól van. Józanodsz egy kicsit és ennyi. Ő élvezte amit még lehetett a partiból, legalább őt lássák, ő beszélgessen a párral.
2016. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érem másik oldala, hogy ha a nő rúg be, mint a disznó, akkor a férfi hagyhatja-e jó lelkiismerettel, hogy egyedül fetrengjen a ház előtt egy padon? Elég lenne-e a pasijától, hogy időnként kimegy, és ráterít egy kabátot, nehogy megfázzon?

Ötös voltam.

2016. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra lennék kíváncsi, hogy a kollégád mit kompenzál ezzel? Általában azok szokták mások életét, kapcsolatait minősíteni, akiknek a saját életükben vannak megoldatlan problémák, amivel képtelenek szembenézni. Ez a sztori róla szól, és nem rólad/rólatok.
2016. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott voltak a haverok, kollégák ezek szerint hisz látták hogy bemegy a nő és utána mondták neki... Gondolom úgy volt vele hogy ők ott vannak, egyedül nem marad. Ha viszont miután bement a nő és az állítólagos kollégák, haverok egyedül hagyták akkor a haverokon kéne elgondolkodni hogy mennyit érnek...
2016. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál a részeg, te is mondod, hogy a jó tanácsok meg semmi egyéb, amivel jöttek hozzád ilyen állapotban hasztalan. Akkor mit kellett volna a barátnődnek csinálni?


Látta, hogy egybe vagy kint, be nem vihet mert gondolom ott meleg volt - és jobban beütött volna a pia - de azért vitt rád kabátot/zakót és bement bulizni, mert gondolom nem akarta, hogy elcsesződjön az este a pasija miatt (meg amúgyis bulizni ment), aki nem tudja, hogyha a pálinkát úgy isszuk mint a vizet, annak jó vége nem lesz...


Felnőtt, 44 éves emberként olyan dolgon hisztizni, amin már a 16 évesek se szoktak, azért kicsit ciki.

2016. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!