Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán beszél velem a barátom, mindneki azt mondja hagyjam ott, mert úgyse szeret, ha az eszemre hallgatok tudom, hogy ott kell hagynom, mert úgyse fog megváltozni. De egyszerűen sajnálom otthagyni, tudom hogy teljesen kilátástalan lenne, mert a szülei elég szemetek vele. De nem tudok már rá úgy nézni :( Fura lenne, hogy nem tudom mi vam vele stb
2016. jún. 10. 10:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy szeret, és teljesen összetörne
2016. jún. 10. 10:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?Más ne tegye tönkre az én életem.

Hagyd ott és néha megkérdezheted hogy mi van vele.

2016. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy felelős egy felnőtt emberért, ő csakis önmagáért felel. Ha meg annyira szüksége lenne rád, akkor az lenne a miniumum, hogy megbecsül.

Egyébként csak te hiszed, hogy nélküled kilátástalan lenne az élete (bizonyára mindent elkövet, hogy ezt elhitesse veled). De a valóság az, hogy az ilyen típusú emberek rövid, látványos szenvedés és érzelmi zsarolást követően nagyon rövid időn belül már kapaszkodnak is az újabb áldozatukba.

2016. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Flogeir ***** válasza:

Sajnálatra nem lehet alapozni egy kapcsolatot.

A tisztelet hiányára nem lehet alapozni egy kapcsolatot, már pedig, aki rendszeresen csúnyán beszél a másikkal, úgy hogy ezt már mások is szóvá teszik, az nem tiszteli a másikat.

Azt mondod szeret, de ki bánik förtelmesen azzal, akit szeret? Újra akarod játszani a Szépség és a szörnyeteg mesét? Ez valami gyermekkori álom? Nem fog bejönni, a szörnyeteg a való életben szörnyeteg marad, ha az első szerelmes csóktól nem változott át, akkor az ezrediktől sem fog...

Az hogy a szülei szemetek vele, az miért indok arra, hogy ő szemét legyen veled? Akivel mások szemetek, annak kellene a legjobban megbecsülni azt, hogy van aki kedves hozzá és szereti. Ha rajtad vezeti le a frusztráltságát, akkor te nem partnere vagy, hanem a boxzsákja.

Nem tudsz már úgy nézni rá, ahogy régen, de akkor szerinted a szánalomra lehet építeni egy kapcsolatot?


Persze, fura lenne egy darabig, hogy nem tudod mi van vele, ahogy nyilván az is fura az embernek, amikor először költözik kollégiumba, vagy elköltözik a szüleitől az első albérletébe. El fog múlni.

2016. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!