Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak fennmaradni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak fennmaradni olyan kapcsolatok, ahol az egyik fél, aljas, rosszmáju?

Figyelt kérdés

Többször találkoztam már sunyi, gonosz, képmutato emberekkel (zömében amugy nők ), akik sokéves kapcsolatban élnek. Nem csak nekem tűnik fel, hanem mindenkinek, amikor egy ilyen illető egy ilyen helyzetben, amikor gonoszkodik, cinikus, gunyolodik másokkal (pl. baráti körben, munkahelyen...stb.). Ezek persze egy kapcsolatban nem feltétlenül tűnnek fel az elején, mert a párjukkal nem ilyenek, de akkor is meglepő , hogy 5-6 éves kapcsolatuk vagy épp 20-30 éves házasságok van és a párjuk normális (annak tűnik). Ilyenkor sosem tudom, hogy ennyire nem ismeri sok ember a párját, vagy feltűnik neki és nem érdekli ?


Szerintem az aljasság, gonoszkodás a legrosszabb tulajdonság, ettől még az is sokkal jobb, ha valaki rendes, "csak" mondjuk veszekedős vagy ilyesmi..


2016. jún. 10. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Irnal egy peldat koszi
2016. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Példa nélkül erre elég nehéz válaszolni.. Mit értesz az alatt, hogy gonoszkodik, cinikus? Könnyű ezt félreérteni, viccelődést gonoszkodásnak venni.. Baráti körben, munkatársakkal mi is például mindig ugratjuk egymást vicces beszólásokkal, de sosem bántó módon, nagy mimózának kell lenni ahhoz, hogy ezeket bárki magára vegye. Bár mi a férjemmel egymással is ilyenek vagyunk, semmi sunyiság nincs benne.


Egyébként pedig semmivel sem jobb egy veszekedős ember, ugyanúgy elviselhetetlen kategória (aki nem tudja kezelni a dühkitöréseit, az nem "rendes" ember, csak azt hiszi).


Az is lehet, hogy akikről te beszélsz, nekik a párjuk is ilyen, sunyi, gonoszkodó ember mindkét nemben van bőven.

2016. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!