Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel,együtt is élünk de az utóbbi 2 hónapban nagyon megromlott a kapcsolatunk,sokat veszekszünk és sokszor vágta hozzám hogy elhagy meg már nem szeret.Most tartottunk 3 nap szünetet mert azt akarta másnap már mégis folyton írt és megbánta. Mindenben segítettem neki,kaja,pénz,programok minden, de teljesen elkezdett lázadni hogy ő bulizni akar meg cigizni és azt akar csinálni amit ő akar. Nem hagyja azt se hogy segítsek neki elhelyezkedni munkába se semmi. Teljesen ki lettem ettől hogy folyton el akar hagyni és nem tudom mit akar. Annyira magamba zuhantam már hogy hihetetlen. Néha csak részegen akarok feküdni minden nap hogy ne érdekeljen semmi. Mit csinálnátok?23/F
2016. jún. 10. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd kapcsolatfüggő, ezért rítt neked már másnap, tényleg nem szeret téged.


Hagyd a fenébe, és találj magadnak egy normális lányt!


Lol, bulizni meg cigizni akar... Agyilag nem üti meg az évei számát sajnos!

2016. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha neked ilyen "nő" kell....


bulizni meg cigizni csak úgy tud ha téged elhagy?....éretlen

2016. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!