Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom a boldogságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a boldogságot?

Figyelt kérdés
Már annyira szeretnék tartozni valakihez boldogságban élni de egyszerűen nem sikerül. Életembe eddig kevés pasim volt mert ugye sose voltam az az ismerkedős fajta ja és nem jártam el itthonról szórakozni. Neten keresztül ismerkedtem mindig és sajnos nekem ez nem vált be. A legelső pasimat is chaten keresztül ismertem meg vele több mint 3 évet voltam. De sajnos sok volt a probléma köztünk amit most nem akarok leírni mert már ugye a múlté. Vele volt eddig a leghosszabb kapcsolatom de már véget ért 2 éve. Azóta nem is volt olyan pasi aki komolyan szeretett volna. Én viszont többször is szerelmes voltam de sajnos viszonzatlanul. Az itt a legnagyobb gond nálam,hogy a külsőt nézem a legjobban. Ha valaki nem tetszik pl arcra akkor már elutasítom még csak esélyt sem adok neki,hogy jobban megismerjük egymást. Aki viszont tetszik nekem az általában bunkó velem szembe és nem ért meg. Csak kritizálni tud és bennem keresi mindig a hibát. Megszoktam már,hogy soha senkinek nem vagyok jó :( Vagyis annak nem aki nekem kellene. Mindig pórul járok a pasikkal. Én már réges rég feladtam a reményt,hogy valaha boldog leszek. Nem tudom mit csináljak pedig nem vagyok csúnya nő sokan megnéznek az utcán is a pasik főleg ha kiöltözök. Lehet egy kicsit a modorommal van gond mert eléggé kibírhatatlan vagyok néha. Főleg ha valaki tetszik akkor futok utána és ezt a pasik többsége nem szereti. Mit tehetnék,hogy felfigyeljenek rám? Vagy szólítsak le valakit aki tetszik? Mit tanácsoltok?
2016. jún. 10. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2016. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1) készülj fel a privát özönre, amit most fogsz kapni :)


2) kezdj el társaságba járni, és adj esélyt olyan férfiaknak is, akik elsőre esetleg nem jönnek be rögtön

2016. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Miért keresitek hát, óh, halandók, magatokon kívül a bennetek lakozó boldogságot?" (Boethius)


amíg arra vársz, hogy valaki "megmentsen", és boldoggá tegyen, addig nem fog eljönni.

Ha 10 pasit megkérdezel, 9 a mosolygóshoz fog odamenni. Miért? "Mert boldognak tűnik" - válaszolják. És a boldog emberek társaságát mindenki keresi.

2016. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

A boldogságot saját magadban keresd, ahogy az előttem válaszoló is írta.

Ha egymagadban nem vagy boldog, és nem pozitív a kisugárzásod, akkor egy ugyanilyen boldogtalan, negatív embert fogsz bevonzani. Amikor rájössz arra, hogy a boldogság benned van, és eléred ezt, akkor kinyílik a világ. Olyankor a párkapcsolat már csak hab a tortán.


Az valóban nem nyerő, hogy futsz a pasik után, mert amikor ezt megérzik, akkor elkezdenek menekülni - végülis ki szeretne olyan nőt, aki tapad rá, mint a pióca? Ezen kívül az ilyen emberek csinálják később azt, hogy minden percéről elszámoltatják a pasit, féltékenykednek, birtokolni akarják - az önbizalomhiányból és a szeretetéhségből kifolyólag.

Szóval ezeken kellene javítanod. Olvass pszichológiai témájú könyveket, nagyon hasznosak, és részletesen leírják, hogy mi miből következik, és hogyan lehet megoldani.

2016. jún. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rossz dolgokon valtoztatsz meg a belsot is nezed talan, akkor meglesz. Kitartas :)
2016. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!