Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet unni már 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet unni már 18 évesen a szexet? Félek rámegy a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt és eleinte mindig elmentem és nagyon jó volt a szex, úgy fél évig. Aztán mostmár lassan egy éve nem tudok elmenni vele. Meguntam vagy mitől van ez? Ha maszturbálok ugyanúgy egy perc alatt el tudok menni, de vele nem. Vagy ő csinálja rosszul? De koncentrálni se tudok az orgazmusra szeretkezés közben (régen is koncentrálnom kellett, de elmentem).

Félek rámegy a kapcsolatunk, kezdünk eltávolodni egymástól, pedig nekem nagyon fontos és nagyon szeretem:(

Komoly válaszokat várok.

18/l


2016. jún. 10. 23:46
 1/10 omba ***** válasza:
94%
szerintem őt kezded unni, a szexet nem annyira lehet....
2016. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, csak hozzá nem vonzódsz fizikailag már, ami 1,5 év után elég hamar van. Gondolom ő az első fiúd.
2016. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem lehet megunni.Azzal akit igazán szeret mindenestől,azzal meg végképp nem unod meg.

Próbáljatok újdonságot vinni a szexbe,ami izgat titeket.Új pózok,új helyszínek stb.Ha meg nem megy nem válik be,akkor hát nem illetek össze sajnos :(

2016. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Csak vele untad meg.

Hosszú kapcsolatban előfordul az ilyen.

Csak valakinél 5 év után, valakinél másfél...

N

2016. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Velem is így volt év után... :(

Megunhatja az ember a másikat, de annyira, hogy még vonzalom sem lesz egy idő után.

2016. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy év után még mindig felizgulok már csak a barátom gondolatától is, szóval valószínűleg emberként szereted a párodat, de szexuálisan már lelankadt az érdeklődésed iránta, amit talán fel lehet dobni valamilyen újdonsággal, csak beszéljetek róla!
2016. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Azért durva, hogy 18 évesen már kiégtél. Mi marad a felnőttkorodra? Buták vagytok, gyerekek, hogy ennyire elsietitek a dolgokat....m
2016. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megszűnt a fizikai vonzalom. Szerencsésebb most mint két gyerek után hidd el!
2016. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szexuálisan már nem vonzódsz hozzá hiába szereted még őt.

Volt kapcsolatomban is ez volt, olyan 1,5-2 év után nem kívántam vele a szexet. Ha volt is akkor én se mentem el. Később külön váltak az útjaink.

Utána megismertem egy srácot, már jó 3 éve vagyunk együtt és ugyan úgy kívánom őt.

Akivel vagy az valószínű nem az a bizonyos nagy ő.

2016. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szexet nem csak a kapcsolatodag
2016. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!