Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt e már olyan párod aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már olyan párod aki kapcsolat elején teljesen más arcát mutatta mint később?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor kapcsolatban vagyok valakivel és az elején még főkép a jó oldalunkat mutatjuk egymásnak.Aztán később az igazi énünk is megmutatkozik jobban,negativ tulajdonságaink is előjönnek.Ez általában így szokott lenni.Csak akkor van gond,ha egy időután már rá sem ismersz párodra és az amit megszerettél benne a legelején mint ha nem is lett volna.Pl barátnőm azt mondja,hogy ő szeret sok olyan dolgot csinálni szabadidejében amit én is,de akkorcsak azért mondta,hogy inponáljon nekem.Aztán persze az is kiderül,hogy nagyon más az érdeklödése.Meg vele mindent meg lehet beszélni mert megértő,kedves stb.Majd itt is elöjön igazi énje,hogy inkább hisztis,veszekedős, akaratos.
2016. jún. 11. 03:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy akiknél volt ilyen azt is ìrjàk már le,hogy mikor összejöttek utána mennyi idővel mutatkoztak ezek a jelek?
2016. jún. 11. 03:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne . Még jó, hogy ideje korán kiderült, nem is lett belőle semmi komoly .
2016. jún. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajjjjajjjj! Kettő kivételével az összes. Összeköltözés után jött a feketeleves minden alkalommal. Vagy mikor már egy ideje jártunk, és kezdtem ottaludni. A legdurvább egy verekedős csávó volt, aki kezdetben galamblelkűnek mutatkozott. Vagy az, aki folyton mondogatta, hogy ő egy lánynak sem kell, nem érti miért, hiszen olyan kedves, jófiú, illedelmes, türelmes, és mikor egyszer kocsival jött értem, vártam, h kinyissa az ajtót. Elhordott ribizkének és hisztis p....nak, mert nem tudom magam kinyitni az ajtót... Volt még pár, nem részletezem, mind nagyon megmaradt.
2016. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:(
2016. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen. a mostani. számomra ez teljesen új és furcsa, az előzőek nem voltak ilyenek.

ő a véleményét másította meg, hozzám igazodva, majd jó pár hónap után derült, ki, hogy amire akkor azt mondta,hogy jó(mint pl a munka, ami inkább 'hivatás' jellegű) azt teljesen lenézi, a zene amit szeretek igénytelen, szeretem az állatokat, volt is egy a szobámban, amiről a kezdetben azt mondta, hogy lesz majd ha szeretném, pár hónap után, hát ő nem egy igénytelen ember,és ilyet csak azok tartanak, stbstb.

engem őszintén elgondolkoztatott a kapcsolatunk tartósságát illetően.

és én mondtam is neki, hogy eléggé érdekes, ahogy teljesen más lett.

2016. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mutatják másnak magukat az emberek, mi nem figyelünk a sokszor nem is olyan apró jelekre. Jobban igyekszünk egy kapcsolat elején, ez természetes, de teljes elkendőzésre senki sem képes.
2016. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt.

A párom hazudgált,csajozott amikor összejöttünk.

3 hónap után szakítottam vele.Aztán kapott még egy esélyt, most a tenyerén hord.4 éve vagyunk együtt.

2016. jún. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!