Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan aki kilépett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki kilépett a kapcsolatból mert a párja azt mondta a házasság csak papír?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 06:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jelen. De hát kicsit összetettebb volt ez.

Először igent mondott, aztán, gondolom a családja lebeszélte, de már volt egy gyerekünk. Azért még húztam még évekig, de világos volt hogy ez nem kettőnk párkapcsolata, hanem valami egészen más dolog.

2016. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%

Ha lesz ilyen, akkor te is csapot papot ott hagysz és szakítasz? :(

Indoklás: De hát a Gyk-sok is megmondták...!

2016. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tényleg csak egy papír...
2016. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ez így érdekes. Nekem a párom tönkretette a Valentin napot.Akkor kb három hónapja éltünk együtt és bátorkodtam megkérdezni mit gondol a házasságról és ezt mondta. Az igazság az hogy én így nem tudok vele együtt maradni. Mondjuk látta rajtam h nagyon bánt együtt sírt velem és mondta szerinte meg változhat a velemenye. Azt mondta mivel idősebb nálam nem a levegőbe mondja hogy velem akar családot. Mondtam neki hogy szokták kérdezni mikor megyek férjhez és mondtam hogy nekem nem lesz ilyen. Erre ő olyanokat mond hogy ne mondjak ilyet neki ez rosszul esik. Azt mondta hagyjam érni mert az úgy szép. ;b
2016. jún. 11. 08:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem csak egy papir de mindegy....apum pl elvált mielőtt anyut megismerte nem egy nagy romantikus ember, olyan tipikus nagyszájú macsó típus...már egy 13 éves gyereke is volt neki és el akarta venni anyut. Az más kérdés hogy anyu nem ment hozzá. Így vannak együtt 28 éve.
2016. jún. 11. 08:24
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem csapot papot ott hagyok de ez akkor nagyon rosszul esett sajnos. De ezt mondtam a páromnak is. Tudjátok miért? Mert amikor belementunk ebbe a kapcsolatba én nyíltan elmondtam hogy nekem fontos a házasság egy idő után.
2016. jún. 11. 08:27
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg csak egy papír, csak sokan túl nagy jelentőséged nyilvánítanak neki. Szerinted egy papírtól boldogabb leszel? Akkor örökké fog tartani a szerelmetek?

Egy kapcsolat nem azon fog múlni, hogy van-e róla papír, vagy nincs. Én sem szeretnék megházasodni, mert felesleges pénzkidobásnak tartom, főleg ha válás lesz belőle pár év után. Ettől függetlenül ha együtt élek valakivel, ugyanúgy szeretem, mintha gyűrű lenne rajta.

Emiatt felesleges kilépni egy kapcsolatból.

2016. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Az csak egy papír, csak a nők azt hiszik, hogy szép ruha, lakodalom meg a nagy igen, és onnantól meg megkezdődik a kánaán, aztán jön ide 2-3 év múlva kérdést feltenni, hogy a munkatársa kedveskedik vele, és neki ez tetszik, vajon mit tegyen. Kabaré.
2016. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt a "csak egy papírt" arról írják, hogy eza két ember megfogadott egymásnak egy csomó szép, és fontos dolgot, tiszta tudatállapotban, felelősséggel.

Annak van jelentősége, nem annak, hogy erről születik egy papír.

Éltem házasságban is meg a nélkül is, nagyon más az elkötelezettség.

2016. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A papírpénz is csak papír, mégis hordoz mögöttes értéket. Van még kérdés? (Nem a kérdezőnek szántam nyilván :)
2016. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!