Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy tegnap én a barátom meg az egyik barátja mentünk volna koncertre... Csütörtökön úgy volt,hogy menjek én is... Meg is kérdeztem biztos? Erre...Biztos... Tegnap elő állt nekem a barátom azzal utolsó pillanatban,hogy áhh még se menjek mert a barátjának nincs csaja és szarul esik neki minket együtt látni... Eddig ez nem jutott eszébe a barátomnak csak pont tegnap..Azt se lehet mondani,hogy folyton a nyakán lógnék mert van szabad ideje,hogy a barátjával legyen és él is ezzel a lehetőséggel. Én elhiszem,hogy szar a haverjának.. Nekem is volt,hogy hosszú ideig nem volt senkim de egyik jó barátom se csinálta azt a nőjével vagy pasijával,hogy ne gyere mert a haveromnak nincs pasija... Ezentúl az lesz ,hogy én ne menjek sehova,ne legyek a barátommal mert a haverjának nincs fél éve nője??? Dolgozok...Tanulok mellette nincs sok időm nekem se,hogy más nyakán lógjak..
2016. jún. 11. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem illik 3-asban menni sehova. De valóban nekik kellett volna előre gondolkodni. Ha van egy kis esze, nem hív meg, vagy legalább nem mondja vissza. Így csak magából csinált hülyét a párod.
2016. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mitől volna szar valakinek együtt látni titeket, ha összetartoztok????


Ilyen illemszabályról se hallottam, de nem is nagyon érdekelne, főleg ha nem is találkoztok olyan gyakran.


És hogy került a haver érzékenysége előrébb, mint a te érzékenységed?

2016. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na hát jó kérdés.. De én azt feltételezem,hogy ezek után az lesz,hogy én ne menjel ha ott van a haverja mert lelkis és szar neki minket együtt látni mert neki nincs csaja....
2016. jún. 11. 12:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Jóhogy már nem mondja azt,hogy bújkáljak melohelyen mert a haverja ott dolgzik es ha meglat akkor eszedbe jut h en vagyok a csaja a baratjanak....
2016. jún. 11. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, jó nagy baromság ez az egész hozzáállás. Én, mikor szingli voltam simán elmentem egy párocskával mindenfele, mert imádom őket. Közösen mentünk strandolni, meg különböző rendezvényekre. A lányt elég régóta ismerem, jó barátnőm. Mindkettejükkel van közös témám, nem voltak akkor se egymás szájában, néha egy puszi egymásnak, kézfogás. Egyáltalán nem volt szar, sőt, jó volt látni, hogy más milyen boldog, és hogy ez igenis lehetséges. Idióta az, aki más boldogságára féltékeny...

Szóval szerintem nem reagálod túl. Nehogy már te szégyelld magad, mert van pasid... Ha nem viselkedsz undorítóan pároddal társaságban, akkor semmi oka nem volt erre. Sőt, szerelmi bánatos havernak valószínű, hogy te jobb szárnysegéd lettél volna a koncerten. Na mindegy, én ez sose fogom megérteni.

2016. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Jó hogy nem dob téged azért mert a barátja épp szingli, nehogy már ő meg boldog legyen....
2016. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En rakerdeznek a haverjanal a dologra
2016. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!