Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak hosszu kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hosszu kapcsolatban, a szexet vagy tenyleg parotokat kivanjatok ha kivanjatok az aktust?

Figyelt kérdés
szukseg van e szex kozben mas fantaziara?mas nore gondolni mas helyzetre?vagy tenyleg a parotok izgat fel jo par ev egyuttlet utan is?mi az amit imadtok meg a parotokban ami felizgat ami jo?a szex kotelezo szoval mert felizgultatok kulso hatasra vagy igazabol a parotok izgatja a fantaziatokat?milyen ruha,helyzet ami lattan kihozza belőletek az állatot? :)
2016. jún. 11. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ha eszembe jut, hogy ha jól megy a dolog, a végén bele fog karmolni a hátamba... na az nagyon beindító!
2016. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Titusztitusz ***** válasza:
25%
Én szex közben MINDIG a páromat kívánom, mivel nagyon csinos formái vannak a mai napig is a nejemnek...Éshát tervszerüen edzi is mindig azokat a testrészeit, amire én izgulni szoktam...(A melleit persze nem lehet konkrétan edzeni, de szerencsére azok hatalmas méretekkel bírnak önmagukban is...)Szóval nem bízunk a véletlenre semmit sem..Éshát szerencsére nekem van ráadásul egy különös mániám is, mégpedig az, hogy ha harinaciban flangál előttem egy hölgy, akkor ABBAN A PILLANATBAN "előjön belőlem a vad bika"...Mindegy hogy hol, mindegy hogy mikor, mindegy hogy kipihent vagyok, mindegy ha fáradt...Szóval nálunk a nejemnek nincs nehéz dolga sohasem, ha bármikoris kedvet kap a szexre, és fel akar izgatni...
2016. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Off:pedig nagyon jó kérdés lett volna!
2016. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!