Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért van ez? Lent kifejtem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért van ez? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

Hali!

Összejöttem egy lánnyal (18) 3hete, és alig beszélünk pedig itt lakik 20percre tőlem. Az esetek többségében mindig én megyek, mert ő fáradt elmondása szerint. Cukrászként dolgozik. Semmit nem akar megbeszélni velem. Tegnap pl elment buliba egyedül, de azt is tegnap este tudtam meg h megy. A kapcsolat elején nem az lenne a lényeg h minél többet együtt?

Mondta hogy neki kell csinalnia mindent otthon és így alig van ideje. De ez nekem akkor is fura :O nemtudok már mire gondolni, vagy nem akar velem lenni? Adjatok már tanácsot légyszíves! Én megszerettem/bele szerettem. De így hogy kb alig beszélünk meg 2naponta találkozunk kb 2-3 órára nekem nem oké annyira. Amúgy 23F vagyok.

Én vagyok neki az első rendes kapcsolata. Mit tegyek?

Köszi a normális válaszokat!!


2016. jún. 12. 11:03
 1/4 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Hát ez nem rendes kapcsolat.. Hagyd a fenébe mond meg neki vagy veszi a fáradtságot vagy leves az egész.
2016. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fura nekem is ez az egész így :( csak tudod nem mindegy.. Végre bele élem magam erre meg..
2016. jún. 12. 12:55
 3/4 MilitaryTurtle ***** válasza:
Ilyen sajnos az élet, majd lesz más :-) De inkább most éld meg ezt, mint ha belemennél komolyabban a dologba.
2016. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.. meg nem elte ki magat. Kicsit ribisnek hangzik. Es leszrja a fejedet... pedig jobban jarna veled mint egy bulival.
2016. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!