Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagol el mostanában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el mostanában? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés
Lassan két éve együtt vagyunk, ahhoz képest hogy két nem könnyű esettek vagyunk jól el voltunk. De mostanában előfordul hogy napokra vagy akar egy hétig is elhanyagol alig beszélünk szinte nem is találkozunk. Igaz hogy sokat dolgozik, de megis miért van ez? Nem szeretne mar???
2016. jún. 20. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor nyíltan rákérdeztél erre mit felelt?
2016. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy a munka miatt van, és hogy ne reagáljam túl majd találkozunk ha lesz időnk.
2016. jún. 20. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
És szerinted hazudott?
2016. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha annyira szeretne látni akkor kerítene rá alkalmat, es azt sem értem hogy akkor miert nem hív mint ezelőtt csak max 1x de akkor sem lehet normálisan beszélni vele.
2016. jún. 20. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha már nem keres 2 év után minden nap akkor már nem szeret? Megunt? El lennél hanyagolva úgy érzed?
2016. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt érzem hogy elhanyagol!! Vagy más pasik is szokott igy lenni? Ez normális?
2016. jún. 20. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, 2 év múlva biztos alábbhagyna az érdeklődésem ha egyhangú lenne, de még ha nem is egyhangú...a napi telefonhívásokat nyugodt szívvel leengedném 2-3 napira
2016. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!