Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem aki azért dobott ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem aki azért dobott ki mert nem tehetem MÉG meg hogy néha kocsival vigyem valahova, ez normális?

Figyelt kérdés
Na szóval a kapcsolatunk ott romlott meg,hogy mindig bent fekszünk náluk én megis értem rossz, én is szeretnénk kimozdulni ezért sokszor mondtam neki menjünk busszal. A busz nála első sorban felháborodással járt,hogy ne gondoljam már meg milyen gáz két átszállással menni valahova. Tudni kell friss jogsim van ami egyébként körülmények miatt suli, ugye hébehóba tudtam vezetni nehezen lett meg. Mindegy fejemhez vágta SOKSZOR hogy,én mindig busszal fog járni meg ez alap dolog lenne hogy ha nem is mindig hébehóba kocsival kimozduljunk. Jelzem 20 éves vagyok nem 17,és sztem nem ez a helyes mentalitás aki jól akarja érezni magát nem kell busz.

2016. jún. 20. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy ezért dobott ki, ezek szerint a jogsid megszerzésével egy taxis lettél a szemében, akinek időnként szétdobja a lábát a fuvarokért cserébe. De hogy érted, hogy még nem teheted meg? Ha van lehetőséged vezetni, tényleg érdemes egy kicsit vezetgetni, hogy gyakorlatot szerezz. Egyébként itt nagyon sok lány írja, hogy nekik nem számít a jogsi meg a kocsi, mégis azt tapasztaltam, hogy egészen másképp állnak hozzám randikon, ha kocsival megyek vagy ha tömegközlekedéssel, pedig elég "sokféle" lányokkal randiztam az évek során, nem lehet azt mondani, hogy mindegyik elkényeztetett apuci kislánya lett volna.

26/F

2016. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pfh golyot neki
2016. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki, hogy megszabadultál tőle, ha lennél 30 éves, akkor az, hogy belül egy picit zavarja, még normális lenne, de hogy ezért szakít, az nem, hogy nem normális, az egyenlő azzal, hogy NEM SZERETETT!!


Az ilyen nők rontják a női nem hírét, golddigger, stb. miattuk lett ránk aggatva.


20 évesen ez nem rossz. Amúgy gyakorold csak a vezetést, de ne ezért a csajért, hanem saját magadért, havaerral, vagy egyedül.

2016. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz volt a barátnőd, örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Én is lány vagyok, mégse várnám el soha a barátomtól, h kocsival hozzon-vigyen. (Ugyan nekem is van jogsim 6 éve, jól is vezetek, de kocsim nincs, barátomnak sincs, csak a szüleinknek)


Sokszor kijön elém a buszmegállóba, mikor megyek hozzájuk másik városból, de mindig gyalog, sőt azt is mndtam neki, h nem muszáj, eltalálok egyedül is, de ahhoz ragaszkodik.


Ha valahova menni akarunk kirándulni, várost nézni, akkor is buszra pattanunk, sokkal jobb úgy és diákként sokkal olcsóbb is

2016. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, majd fog parszor koppanni a kiscsaj az eletben, de ezek szerint kell is neki a pofara eses :D Engem anno, amikor 17 eves voltam azert dobott az akkor 19 eves "baratom" 2 honap utan, m az oltozkodesunk alapjan o megallapitotta, h nem illunk ossze. Az utolso talikor pedig kozolte, h ha nem abban a kabatban mentem volna, amiben mentem, akkor meg latott volna eselyt az ujrakezdeshez :D ...hat, mondanom sem kell, mi lett belole :D Szoval ne torodj a csajjal, jon masik ;)
2016. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

gondolom neki se jogsija,se kocsija..

szerintem nem normális. amikor összejöttem a párommal még biciklije sem volt..idővel persze lett jogsi meg kocsi.de tényleg idővel,több éve jártunk amikor lett. és tényleg sokkal jobb volt,több programot tudtunk csinálni,hogy nem voltunk a tömegközlekedéshez kötve. de előtte is elfogadtam,sosem szakítottam volna vele emiatt,amikor még nem volt kocsija. szerintem jobban jártál ilyen felszínes,anyagias liba nélkül.

egyébként csak mondom,hogy rengeteg programot lehet kocsi nélkül is csinálni.

2016. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2016. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként az dühít fel ilyenkor nem mindig normálisan kezelem le, ilyenkor én vagyok a hibás magába nem néz.
2016. jún. 20. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hagyjad majd talál valamilyen gazdag üzletembert akinek van jó kocsija,egzisztenciája. barátnőd boldog lesz, mert meglesz minden amire vágyott. a pasi/bácsi meg örül,hogy van egy kirakat barátnője. nagyjából ennyi. pár év múlva meg majd rájön az exed,hogy ezek a tárgyak nem fogják őt szeretni,fontosabb lenne egy olyan férfi aki szereti, nem csak a kocsira meg ilyenekre kéne hajtani.de akkor már késő lesz, te aki őszintén szeretted volna, már rég boldog leszel mással. sőt talán addigra már kocsid is lesz.. a csaj meg így járt.

szard le.

2016. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem normális.


A barátnőd nem emberként/férfiként szeret, hanem humánerőforrásként gondol rád. És hát nehezen tűri, hogy efféle minőségedben nem rendelkezik fölötted teljesen.

Értsd: nem tud maximálisan kihasználni.


SzVSz örülj, hogy megszabadultál tőle.

2016. jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!