Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek tényleg tökéletesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek tényleg tökéletesnek kell lenni, miközben a férfiak rendre elkövethetnek minden hülyeséget?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktak kint lenni facen ilyen cikkek hogy mi kell egy férfinak. Hogy a nő legyen megértő, nőies, erős jellem, legyen szenvedélyes, tudjon főzni, és persze egy szót se szóljon ha a pasija épp leszarja és egész éjszaka sörözik a haverokkal. Ne legyen féltékeny, mert aki igazi nő azt úgysem fogja megcsalni a párja. Hát én mindent megtettem a páromért mégis elárult, nem csalt meg, de nagyon megbántott. És nem tudom mit tehetnék még. Azzal próbált bocsánatot kérni, hogy hát ő pasiból van, csinál hülyeségeket, de attól még szeret. Hát marha jó, ő simán megtehet bármit én meg dolgozzam ki a belem, hogy megfeleljek neki. És sajnos nagyon sok kapcsolatban ezt látom. Miért van ez így? :(

21/L


2016. jún. 21. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pont azokat verik át, akik mindenáron meg akarnak felelni a másiknak mindenben.
2016. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

"Azzal próbált bocsánatot kérni, hogy hát ő pasiból van, csinál hülyeségeket, de attól még szeret."


Ez elég szánalmas, hogy ezzel takarózik.


"Gyakran szoktak kint lenni facen ilyen cikkek hogy mi kell egy férfinak. "


Az összes ilyen cikk kb úgy valótlan ahogy van.

2016. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szergej55 ***** válasza:
100%
Te most komolyan fa.szbúk cikkekből indulsz ki? Ugye nem?
2016. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem csalt meg, de azért elárult?

:)

Egyem a mimóza szívedet... aztán mivel árul el téged az a csúfgonosz kanördög?

2016. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kell! A facebook idióta cikkeiből kell tájékozódni! Az az! :)
2016. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem kell annak lenni, mivel senki sem tud tökéletes lenni.

Ezeket a hülyeségeket egoista, öntelt pasik találták ki, mert felsőbbrendűségi komplexusban szenvednek.

2016. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! 26 éves lány vagyok és mintha én írtam volna ki a kérdést. Én is ugyanezt tapasztalom, ráadásul jól megfogalmaztad, lehet én kicsit agresszívabban írtam volna ki a kérdést. Ebből is látszik, hogy milyen nőies, és méltóságteljes vagy, ami még értékesebbé tesz. Nézd, nem könnyű az tény, de szerintem (isten ment, hogy konkrétan beleszóljak), de szerintem ha most így érzed magad, akkor a pasid nem képes arra, hogy boldoggá tegyen! Mint ahogy az enyém sem volt az, épp most hagyom ott! Váltani kell, szerintem. Te is egy kincs vagy, becsüld meg magad, szarj a pasik fejére, és szerintem (de csak szerintem, mert én is eléggé el vagyok keseredve, most pozitívabb élményem volt tegnap randiztam egy nagyon édes sráccal, aki ugyan nem a zsánerem, de már szarok a zsánerekre, inkább legyen SZÍVE ÉS LELKE) szóval nagyon fontos, hogy olyan pasit válassz legközelebb, akinek minőségi gondolatai, belső értékei vannak. Általában a nagyon jó külsejű fiúk belső értékeivel nincs valami rendben, általában a nagyon jó csajok is el vannak szállva. (én is jó csaj vagyok, minden álszerénységet mellőzve, még is tök rendben van az érzelmi világom, képes vagyok a szeretetre, és fontosnak tartom a tiszteletet. A csiszolódás meg nehéz dolog, csak akkor megy, ha van tisztelet. Tisztelet csak akkor van, ha van belső érték, ergo ki kell dobni a mobiltelefonokat, ki kell kapcsolni a facebookot, be kell csukni a szemed, és elképzelni, milyen jó dolog, amikor megsimogatják a hátadat és megpuszilnak.
2016. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, és mint látod, itt az emberek nagyrésze egy troll, bunkó, aki bunkó, arra ne hallgass, előző értelmes válaszadó voltam.
2016. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 nem, és nem. Egyszerűen képtelen vagyok eldönteni, hogy ezt most komolyan írod-e :D
2016. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy férfinek tényleg tökéletesnek kell lenni, miközben a nők rendre elkövethetnek minden hülyeséget?


Gyakran szoktak kint lenni facen ilyen cikkek hogy mi kell egy nőnek. Hogy a férfi legyen megértő, férfias, erős jellem, legyen szenvedélyes, tudjon ...udvarolni, és persze egy szót se szóljon ha a nő épp leszarja és egész éjszaka más pasikkal szórakozik. Ne legyen féltékeny, mert aki igazi férfi azt úgysem fogja megcsalni a párja.

2016. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!