Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapcsolatban az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban az egyik fél teljesen zárkózott és magának való, a másik félnek ezt meddig kell elviselni?

Figyelt kérdés

Tehát egy jó emberről van szó, aki mindent megad, de egy teljesen zárt világban él, és ideges és mogorva lesz, ha abba bármilyen módon be akar menni valaki. Magának való, otthon barkácsol, és gépezik. Megcsalás téren se kell róla rosszat feltételezni, mert annyira jól elvan magának, nem igényli az emberek társaságát.

3 éve élünk együtt, eddig hűségesen éltem mellette mint a börtönbe zárt királylány, és vártam rá, vártam hogy legyen valami közös, de mindentől ideges lesz amit közösen kell csinálnia valakivel. Most jutottam el oda, hogy nem birom tovább ezt a létezést igy. Nem szeretném elhagyni mert amúgy nagyon értékes ember. Csak a szerető tartás jöhet szóba ilyen esetben? hogy ne legyek magányos mellette.


mit tegyek? más volt már ilyen helyzetben?



2016. jún. 21. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerető? Miért? Dugni sem hajlandó veled? Mást meg csinálhatsz a barátaiddal is.
2016. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, vagy nem. Ha amellett döntesz, hogy mégsem szeretnél vele együtt lenni, ne hülyítsd tovább, hanem légy nő és mondd a szemébe, hogy mit gondolsz, az a legtisztább, ne k*rj félre. Jómagam is egy introvertáltabb fickó vagyok, de én nem hiszek abban, hogy két ellentétes személyiség hosszú távon együtt tud maradni.
2016. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha neked rossz, akkor semeddig sem kell elviselned. Miért akarsz olyan párkapcsolatban maradni, amiben nem érzed jól magad?


Egyébként az, hogy valaki magának való, nem jelenti azt, hogy a társával is az. Az én párom is nagyon zárkózott és magának való, de engem beenged a saját kis világába. Ezért tudott elmélyülni a kapcsolatunk. Ha nem így lenne, csak élnénk egymás mellett, akkor nem lennénk együtt.

2016. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hogy mondjam, ő is beenged a lelki dolgaiba, és ritkán szoktunk jókat beszélgetni, csak nem igényli a társas érintkezést. nem beszélget, nem megyünk együtt sehova, max a tesco-ba vagy a praktikerbe. Ha oda elmegyünk, akkor is végig morogja az utat, mert minden zavarja, hogy a másiknak esetleg az az ötlete hogy az út másik oldalán menjünk, vagy hogy igyunk meg egy kávét előtte valahol. annyira független személyiség hogy kb azt csinálhatok mellette amit akarok (szexen kivül) azt mondta neten pasizhatok is, csakőt hagyjam békén. már külön alszunk. egy cigit nem sziv velem végig a konyhában. nem hallagat végig, ha mondok valamit. Megkérdezem, hogy már nem szeret, azt mondja -de. csak ő ilyen. Amióta van egy netes szerelemem, vele fekszek vele alszok, azóta béke van, mert ő lehet magába. de a netes szerelemből is ki fog alakulni valami, mert már találkozni akarunk. nem tudom mit csináljak.
2016. jún. 21. 10:00
 5/17 A kérdező kommentje:
ilyenkor jön elő, hogy minek akarok vele maradni. a ház, a kutyák közösek, meg mégis van egy közös életünk. Úgy nagyon jól kijövünk mint két albérlő társ. ez most vicces, de komolyan. de a párkapcsolatban nem tudjuk megadni egymásnak a boldogságot, csak azóta, amióta én fantázia szeretőt tartok fent, mert ő végre magában lehet. de ezigy nem tud maradni.
2016. jún. 21. 10:04
 6/17 A kérdező kommentje:
1. kérdezőnek, hogy de van sex. nem tudom te férfi vagy-e, a lényeg hogy egy nőnek a lelki dolgok kellenek elsősorban, nem a szex. én ezt hiányolom a kapcsolatunkból, a lelki részt, de már nagyon. súlyos elhagyatottságban élek 2 éve. most találtam újra magamra, hogy a neten egy fiút érdeklek. kivirágzott a világ, mert a lelkemmel törődik (persze tudom hogy csak egy darabig van igy mindig) aztán ha egy nő megkapja egy férfitól a lelki törődést, abból előbb utóbb szerelem lesz és szex. vagy csak alkalmi kaland. de nekem mindegy, csak lelki dolgokat is kapjak valakitől, mert megpusztulok. szerintem kevés nő van aki csak szex miatt megy bele a szeretői viszonyokba. arra vágynak hogy a lelkükkel törődjenek, és nőnek érezhessék magukat.
2016. jún. 21. 10:12
 7/17 A kérdező kommentje:

ez nekünk ugyanolyan, mint amikor egy kapcsoalatban a férfi évekig nem kap szexet!


most felvetem, ha egy férfi nem szexel egy kapcsolatban két évig, de szereti a családját gyerekeit, akkor meddig birja hogy ne kavarodjon bele valami kalandba? meddig? semeddig, és én ezt nagyon is megértem.


egy nőnek meddig kell elviselnie, hogy nem kap lelki törődést? ez ugyanolyan kérdés.


egy férfi aki félrelép, mert évekig nem kap szexet otthon, mennyire lehet hibáztatni?


és egy nőt? akivel évekig nem törődnek?


szerintem mindkét eset megérthető, és valahol "jogos"

2016. jún. 21. 10:15
 8/17 A kérdező kommentje:

szerintem az ember nem látja be saját magának se hogy valójában ő maga nem képes hosszú kapcsolatban boldog lenni, sokkal jobb a kalandorkodás ilyenkor. sajnos ki kell mondani de ez van.


ha valami nem megy, akkor nem megy.


én mindig hosszú kapcsolatban voltam, mindenhol előjött ez a probléma. Hiába a sok megbeszélés, a végén eljutottunk oda tiszta fejjel (mert már ezerszer megbeszéltük) hogy mi nem működik, és hogy vége. Változtatásokra sosem voltunk képesek egyik kapcsolatomban sem birtunk kitartani addig.


MIvel az ember biológiailag arra van beállva hgoy gyerekeket nemzen, ezért 3 év pont az az idő, amikor a kapcsolat kifullad ha nincs meg a gyerek (ennyi idő kell általában hogy egy kapcsolatból gyerek összejöjjön) és akkor is kifullad, ha meglesz a gyerek, csak akkor maradnak együtt, és úgy marják egymást.


egy a titok. az ember nem bir leállni a vérével, akár csalja a párját, akár nem. Ha nem csal meg valaki valakit, akkor is kalandra vágyik, csak nem vallja be magának, és boldogtalanságban él a monogámiában. és nem tudja mi a baja, miért depressziós. ebből a helyzetből max egy csúnya szakitás tudja kiragadni, ami akkor elég fájdalmas, mert nem jutott el addig hogy addig észrevegye hogy a kapcsolat már a hattyúk dalát járja egy ideje. Mindig annak fáj kevésbé a szakítás, aki elmében már előrébb jár ebben hogy nem működik.


tehát a hosszú kapcsolatok titka nem más, ha két ember együtt akar maradni, az az ha megadják egymásnak a szabadságot, akár kalandorkodásra is, és utána átviszik a kapcsolatukat őrült féltékeny szerelemből TÁRSI viszonyba amikor úgy hozza az idő. két ember együtt nem tud hosszú ideig monogámiában élni. Ha kiélték magukat egymás mellett, utána leszitszulhat a kapcsolat, és élhenek boldogságban együtt. feltéve ha ezt meg tudják csinálni.


ha nem, akkor marad a 3 évente kapcsolatról kapcsolatra szállok, és cseverből cseverbe esek, és nem értem hogy mi a baj.


csak ezt kevesen tudják, és kevesen képesek megvalósitani.


más megoldás nincs!!!

2016. jún. 21. 10:18
 9/17 anonim ***** válasza:

Mekkora egy idióta vagy, már bocs.

Hihetetlen, hogy ilyen létezik egyáltalán.

Minek kellett összejönni valakivel, ha fogalmad sincs arról ki vagy te és mit akatsz? Miért kell elviselned bármit is, ami neked nem jó??? Az meg hogy nincs szex és neked nem is kell, de azért szeretőt tartanál...no comment? Tudod mi az a szerető? Aki lefárasztja a puncid minden nap, akivel olyan a szex, amilyennek egy normális kapcsolatban lennie kell. Az meg mi a f@$z volt, hogy azt írtad, a nőknek nem kell a szex csak a törődés, meg hogy a férfiak ha évekig nem szexelnek....?? :D Te valami elszeparált, hermetikusan elzárt világban élhetsz egy atomszar kapcsolatnak nevezett izében, amit nem tudom minek hívjak, mert még a barátság extrákkal is jóval több ennél. Szerintem fogalmad sincs arról hogy van más is azon kívül amiben most benne vagy. Azt gondolod hogy minden kapcsolat szar, lemondással jár...

Addig kell ismerkedni, amíg meg nem találod azt az embert aki napi 3x kielégít, nincs veszekedés, hasonlít rád, elfogad, szeret, kíván, aki mellett nem kell lemondanod semmilyen vágyadról, aki mellett nem szeretnél mást. Tudom, nehéz, sok idő...stb, de ki mondta hogy könnyű lesz? Nem értem hogy lehet valaki annyira hülye, hogy belemegy egy kapcsolatba olyan személlyel akit vagy nem ismer, vagy nem illenek össze személyiségileg ,sem máshogy... Valaki egy magnumot tartott a fejedhez, mikor "megkellett" hoznod a nagy döntést?

Ennyire nem lehetsz papucs. Ilyenkor rádöbbenek arra, hogyha egy ilyen nő fele annyi törődést kapna, mint amennyit én adok, már azt sem hinné el, hogy ilyen létezik. Csak azt nem értem hogy juthat valaki idáig. Legyenek már igényeid, vállald már fel önmagad! Mire vársz? Elmegy az életed ilyen hülyeségekkel.

2016. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ui.: A szeretői viszony azért jön létre, mert bár megvan a jól működő szeretetteljes házasság gyerekekkel, közös házzal, a szex valamiért teljesen hiányzik, a nő pedig mát unja, hogy hiába mászik a párjára minden nap, nem történik semmi, így vibrátorral kell játszadozni egyedül, ami nem túl izgalmas és egyáltalán nem kielégítő. Ezért kell egy igazi. Valaki aki jó keményen szétdugja őt.
2016. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!