Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nyálas vagyok a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyálas vagyok a párommal. Lehet ez zavarja csak nem mondja?

Figyelt kérdés

Viszonylag sokat írok neki szerelmes érzelgős dolgokat. Az elején igaz nem annyira érzelmesen de viszonozta hogy pl. én is stb.

Most már olyan mintha ezekről tudomást sem venne.

Ez azt jelenti, hogy zavarja, csak nem akar szólni?

Élőben nagyjából minden okés. Mármint ölelget meg ilyenek. Nem hinném, hogy megcsal. Tervezget velem, érzem hogy bízik bennem törődik velem.

Szerintetek szóljak ezért? Vagy hogy nekem is jól esne ramdom szerelmes üzik? lehet megunta, hogy irogatok neki?

9 hónapos kapcsolat.


2016. jún. 24. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

esélyes, hogy megunta. A férfiak nem vevők annyira ezekre a szerelmes üzenetekre és viszonozni se nagyon tudják. Ők inkább személyesen fejezik ki az érzéseiket. Ha tervezget veled, élőben kimutatja a szeretetét, akkor én nem szólnék. És lehet neked is visszább kéne venned ebből. :)

(Lányként mondom, hogy én sem tudok mit kezdeni a sok szerelmes üzenettől)

2016. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nagyon idegesítő egy idő után. Eleinte cukik a szerelmes üzenetek de 9 hónap után napi vagy túl gyakran én a hajam tepnem. Pedig nő vagyok. Akkor egy férfitól mit vársz?

Kicsit vegyél vissza mert ha már nem is reagál akkor nyilván nagyon unja.

2016. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, de olyan szépeket olvasok a neten nap mint nap hogy én tök jó érzéssel küldöm el neki.

Akkor majd max az évfordulón :)

2016. jún. 24. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a szakácskönyvet olvasgasd mint az újabb Coelhos idézeteket, mert az előbbiből profitálhatsz, míg az utóbbi nem fog hasznot hozni.
2016. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!