Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miben más a "nagy Ő" a többi ellenkező nemű embertől?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Abban, hogy a többi ellenkező nemű ember nem fog kelleni, csak ő.
2016. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más.
2016. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem például teljesen más mint a mai átlag nő, inkább régimódi, nem tucat, van agya és nem fél használni :)
2016. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abban,hogy szeret és megbecsül téged.
2016. jún. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

az illatától.

vagy úgy is fogalmazhatok,hogy a természetes testszagától.

de a parfüm című könyvben részletesebben bele mennek ebbe.

2016. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban más, hogy ő tökéletesen illik hozzám, és az érzés minden aspektusa kölcsönös. Voltak nagy szerelmeim, de a nagy Ő egészen más, esetében valóban hihetőnek tűnik az az ógörög mese az emberek teremtéséről és félbevágásáról (aki nem ismerné, annak röviden: az Istenek először az embert két fejjel, négy karral és négy lábbal teremtették. De annyira megrémültek tőlük és az erejüktől, hogy félbevágták őket, és azóta mindenki a világban a másik felét keresi). Elhiszed róla, hogy valóban ő a másik feled, mert tökéletesen illeszkedik hozzád és kiegészít. És mindemellett nem is tudsz arra gondolni, hogy mással esetleg lehetne jobb neked, mert annyira természetes, hogy ő van melletted, hogy ha lecserélnéd az olyan lenne, mintha direkt levágnád a karod egy műkarra. Egymáshoz tartoztok. És ez nagyon ritka érzés. Ezt én még soha korábban nem éreztem, pedig voltam ám szerelmes, nem is egyszer és nem is kicsit.
2016. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Abban más, hogy az ilyen nőt az ember a teljes valójában "tökéletesnek" lát...Mind külső, mind pedig belső tulajdonságok terén...
2016. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!