Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nem értem ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nem értem ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

Délután a barátomnál voltam, együtt voltunk, beszélgettünk. Este hazadobtak kovsival és elbúcsúzás után még telefonon írtam neki hogy szeretem. Ma reggel látom hogy ő látta, de nem írt vissza.

Most teljesen beparáztam, nem tudom mi történt máskor ő is mondja gyakran, akkor délután is mondta és most még csak nem is írt vissza.

Mi történhetett? Meg vagyok ijedve :( csak agyalok hogy elfelejtett válaszolni, vagy túl gyakran mondom én és mit csinálhattam rosszul. Nem az zavar, ha nem írja egyfolytában, azt nem értem, hogy ha látta akkor miért nem válaszolt egy szót sem?


2016. jún. 25. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Meg is érdemled, hogy meg legyél ijedve. Phejj az ilyen lányokra. fuj fuj. gusztustalan.


Tudod, a szexuális vágyakat sokkal nehezebb kielégíteni, kérdéseket mégis ilyen semmitmondó, nem válaszolt a másik fél, és társai problémákról látok. Ez lenne a nagy problémád? Ettől vagy beparázva? És te a "FÉRFIAK"-at kérdezed, hogy ez mégis mit jelenthet? Honnan a rákból tudhatnák, ők már felnőttek. Ez 10 éves szint bacca meg.

2016. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

te az a tipus vagy akit szeretek jó nagy ívben elkerülni, de egye fene, segitek..


semmit nem jelent..bizony..semmit.. elolvasta, nyugtázta, kész, ha változás lesz szól.


rettenetesen gáz nő lehetsz ha ezen igy kitudsz akadni, nyugodj már le egy kicsit.. egyébként a normális emberek beszélgetni szoktak egymással, nemtom mennyire lep ez meg.. nem gyk-ra szaladnak a hülyeségeikkel hanem megbeszélik.. nagyon fiatal vagy éretlen lehetsz agyilag ha neked a szeretlek szó határozza meg h szeret-e..


mi pl nem megyünk kézenfogva csak néha, nem nyálazzuk tele a fb falat a szerelmünkkel, stb stb ettől függetlenül tökéletesen kiegyensúlyozott a kapcsolatunk mert érettek vagyunk, beszélgetünk, ilyenek.


remélem segitettem

2016. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg fogom vele beszélni, de még alszik. Mi sem nyálazzuk tele a facebook falat mert ez csak kettőnk dolga. Nem azt várom, higy mindig írja, hogy szeret. Azért nem értem, mert máskor magától mondja nagyon gyakran.
2016. jún. 25. 08:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindent megbeszélünk, nem hiszem, hogy az gáz lenne, ha nem értem, miért nem írt semmit erre, ha eddig mindig válaszolt rá és magától is mondta.
2016. jún. 25. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes tény: Van,hogy ha megnyílik a Facebook a zsebedben "Látta"-moz egy szöveget amit nem is láttál.

Amúgy lehet bealudt miközben csinált valamit a telefonon velem is megesett milliószor.

2016. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.: igazad van, lehet épp csinált valamit és utána elfelejtette, hogy nem válaszolt. Csak máskor nem szokott ilyet
2016. jún. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!