Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szóvá tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóvá tennétek a helyemben? Nagyon bánt, hogy mondjam el hiszti nélkül?

Figyelt kérdés

Párom a hétvégét a haverjaival tölti, balatoni buli. Van ott jó pár ismerős csaj is.

Alapvetően bízom a páromban, nem nagyon akasztott ki a buli gondolata. Az ismerősi körből egy csaj van, aki rá van kattanva páromra, az alapvető kedvességét flörtnek veszi, neki sírja el, hogy az expasija milyen szemét... Szóval női szemmel látom, hogy próbálkozik, de párom csak legyint rá, őt nem érdekli.

Hát most mit ad isten, ezen a bulin az egyik piás-strandolós képen jócskán intim közelségben sikerült őket lefotózni. Nem látszik, hogy tapi lenne a víz alatt vagy bármi, de a csaj jócskán benne áll párom személyes terében, ami már túllép az illendőségen, ha egy szál bikiniben van, egy "idegen" pasival, szerintem. Mellesleg a képet a csaj töltötte fel netre.

Nem gondolom, hogy bármi több lett volna, párom nem olyan, de frusztrál, hogy mennyire pofátlan a csaj, ő meg mennyire naiv (szándékosan vagy sem, mindegy). És hát az sem utolsó szempont, hogy közösségi oldalon minden ismerős látja, igen jó fényt vet ránk egy ilyen... (tudom, nem mások számítanak, de akkor is).


Nagyon kikívánkoznak a csípős megjegyzések, legszívesebben szóvá tenném páromnak, hogy milyen jól szórakozik. Meg hogy szívesen kikaparnám a csaj szemét ha még egyszer ilyen közel megy páromhoz.

Oké, tudom, hogy ez hárpia viselkedés. De mégis hogy tudnám ezt jelezni úgy, hogy ne csak féltékenységi jelenet legyen?



2016. jún. 25. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy azért jelezni kéne szerintem. Vagy menj utána, azt nem lehet?
2016. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem komolyan nem zavarna. Lehet mi vagyunk túl toleráns fajták párommal, de mindkettőnkkel megesett már az ilyen, de azon kívül, hogy megjegyeztük, hogy az illető rossz szekér után fut, nem történt semmi.

Ha ennyire zavar, akkor kérdezd meg párod, hogy mégis mi történt.

2016. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mentel vele te is?Ha a parod?!De ha mar nem vagy ott,akkor gobdolom telefonon beszeltek.En varnek vele ameg hazajon,es szemelyesen normalis hanhnemben nem megjegyzeseket teve ah te irtad,mondanam h kicsit rosszul esett h te nem voltal ott es azt a kepet latva akarva akaratlanul elszomorodtal es azert benned van a felelem is h tetszik e neki a csaj v tortent e balami ey es szereznel errol beszelgetni.Hadd nyugtasson meg ha nem volt semmi.Ne tamadd le normalisan kommunikaljatok egymassal.Ha viszont megcsalt akk tudod mt kell tenni.Addig meg probald elterelni a figyelmed hetfoig.Filmezz fagyizz baratnozz.
2016. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes párod lehet, hogy haveros buli a párodnál azt jelenti, hogy több csaj is van! Te miért nem vagy/voltál ott?
2016. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, amit a kifejtés közepén leírtál, teljesen vállalható. Nyugodtan elmondhatod, hogy neked ez kellemetlen, és ha egy ismerősödnél látnál hasonlót, akkor azt gondolnád, hogy van köztük valami, és ezt gondolhatják a közös ismerőseitek is. Azt is mondd, hogy te amúgy bízol benne, mégis ő az, aki gátat szabhatna a csaj viselkedésének azzal, hogy egyértelműen meghúzza a határait. Ebben semmi hiszti nincs, az érzéseidhez jogod van, ha nem indulatosan, számonkérően kommunikálod.
2016. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ott, nem is akarok, nem vagyunk egymásra nőve, ez az ő bulijuk. A csaj az, amelyik idegesít, hogy nem veszi észre, hol a határ. Megcsalástól nem félek, inkább idegesítő, ezért vagyok féltékeny. Meg hogy párom nem állítja le, ő nem lát benne semmi rosszat. Telefonon nyilván nem kezdek el hisztizni, bár őszintén, az első reakcióm kapásból ez lett volna.
2016. jún. 25. 12:58
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 Haveri kör nem csak pasikból áll, több csaj is van. Természetesen az illető hölgyet sem a párom hívta.

Én nem vagyok a társaság része, nem is vitte senki a párját, nincs ezzel semmi gond. Amúgy se tudtam volna menni ha hívott is volna. :)

2016. jún. 25. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Max megcsal rosszabb nem történhet.
2016. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
ilyen a külön bulizás külön nyaralás, ha mehettek lányok te is mehettél volna. Ide vezet a szabadosság.
2016. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha hazajött, akkor - ne rögtön nyilván, de - mondd neki, hogy most nagyon komolyan és őszintén szeretnél beszélni vele, de nem akarod, hogy hárpiáskodánsak tekintse. Mondd el, hogy te teljes mértékben megbízol benne, viszont zavar az a csaj. Mondd el ezt a fotós dolgot, meg hogy úgy gondolod, hogy ő próbálkozik nála, stb., és téged ez iszonyatosan idegesít. Ne akadj ki beszéd közben, hanem komolyan és őszintén próbáld meg kivitelezni. Szerintem ez a legjobb módja.
2016. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!