Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt. Vannak veszekedések de mindig apróságokon semmi komoly, csak szóváltás de ő annyira felfújja sokszor. Szóba került a házasság de ő azt mondja így hogy veszekszünk nem lehet belemenni egy házasságba elbizonytalandott a veszekedések miatt. Azt is mondja össze kéne költöznünk és akkor kiderülne mennyire tudjuk elviselni egymást. Szerintem akkor is "húzná az időt" amúgy ő mindennel ezt csinálja. Szakítani nem akar és én sem de én már szeretnék házasságot. Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek a helyemben?
2016. jún. 30. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Na senkinek nincs véleménye?
2016. jún. 30. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen komolytalannak gondolom a kapcsolatot, ha apróságokon külön élve is így veszekedtek. Összeköltözés után csak rosszabb lesz, erre az alapra házasságot kötni naív döntés.

Mit vársz a házasságtól, hogy ennyire szeretnéd?

2016. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 éve ismerjük egymást, 5 éve kapcsolatban, amikor együtt vagyunk nem veszekszünk, inkább amikor külön vagyunk és telefonon általában. Nem pár hónapja vagyunk együtt. Mások 1 év után simán összeházasodnak, akkor még persze nem jönnek elő a problémák. Szerintem sokáig se jó húzni.
2016. jún. 30. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen osszekoltoznek egy evre minimum.
2016. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
De összeköltözés nélkül? Mi a tosznak. Hiába ismersz vkit 20 éve... egy együttélés teljesen más.
2016. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 éve vagytok együtt de még nem éltek együtt? Elég érdekes. Butaság lenne együttélés nélkül házasodni, hiába vagytok együtt évek óta. De sok jövőt nem jósolok nektek ne haragudj, ha már most baromságokon veszekedtek.
2016. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!