Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek fájna, rosszul esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fájna, rosszul esne ha ezt mondaná a párotok?

Figyelt kérdés
szerinte azoknak a férfiaknak akiknek van párjuk, csinos lányokat raknak ki háttérképnek a telora, és neki erröl le kellett mondani, pedig szerinte ez normális,mert minden férfinak megengedi a párja. tényleg bolond vagyok hogy nekem ez fáj?
2016. jún. 30. 20:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, 26 nö,a párom 33 férfi
2016. jún. 30. 20:50
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Bolond, mert mi férfiak ilyenek vagyunk. Hűséget fogadtunk, nem vakságot. Akinek ez fáj, az ne pasizzon.
2016. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Tegyél ki egy izmos, helyes pasit te is háttérnek, akkor meglátod, ő hogy érezne.

Az én páromnak eszébe sem jutna ilyen...

2016. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Egy normális, igazi férfi nem nőket rak ki háttérképnek. És szerintem teljesen érthető hogy fáj Neked.


23/F

2016. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem pasizok, ö a párom, gyermekünk is van.
2016. jún. 30. 20:52
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
44%
Engem nem zavar. Bár nyilván jobban esik, ha meglátom h a közös képünk az, de ezt is csak most néztem meg. Ha egy bögyös szöszi lett volna, hát na bumm. Ha egyszer jó csaj és valljuk be, jobb is, mint én... még én is megnézem;)
2016. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy f_szt!

Az én párom nem rak ki macákat háttérképnek, se a telójára, se a gépére, mert nem másra csorgatja a nyálát, hanem rám.


Ha ennyire nem tolerálja a párod, hogy ez neked rosszul esik, akkor te is rakj ki pasikat, majd meglátjuk, hogy fog állni a szája!

2016. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

felőlem kipakolhatna bármit a barátnőm háttérképnek :D

nekem is meg van a saját háttérképen, mondjuk én soha nem pakoltam ki macákat a háttérbe, nem akarom felk*rni az agyam, r1b1kk3l a monitoron :D


23F

2016. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

"Ja, 26 nö,a párom 33 férfi"

A személyi alapján lehet, de fejben inkább 2 gyerek. Elég szomorú, ha egy kapcsolatban ennyire irányítani akarják a felek egymást. Engem teljesen hidegen hagy, hogy a barátnőm mit rak ki háttérnek. Felőlem kirakhat egy nálam sokkal izmosabb és helyesebb pasit, nem érdekel. Velem van? Igen. Engem szeret? Igen. Akkor meg?

2016. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek rakja ki?:D
2016. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!