Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én beleszerettem, egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én beleszerettem, egy ideje együtt vagyunk, de benne elmúlt a kezdeti fellángolás? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szakítani nem akar, de nem is teremt lehetőséget arra,hogy beszéljünk vagy találkozzunk gyakrabban. Ő is bevalotta,hogy nem érez szerelmet irántam,de szeretné még megpróbálni velem. Ilyenkor én mit csinálhatok,ha tartós kapcsolatot szeretnék?

Egy kis szünet segíthet?



2016. jún. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
"nem érez szerelmet irántam".. Szerinted?
2016. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is akar veled találkozni, akkor nem sokat tehetsz. Szépen kihül az egész benne, és szakítani fog. Ha hajlandó lenne találkozni, javasolnám a közös programokat, élményeket. Sokat tud javítani az ilyesmi, ha az elején még megvolt a szikra. De ha így sem menne, akkor felesleges tovább erőltetni, és rabolni egymás idejét.
2016. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lennék együtt olyannal, aki kijelenti nekem hogy nem érez semmit irántam... mi az hogy de megpróbálhatjuk? ebbe ne menj bele, mert csak eszközként tekintene rád. ki kell állni magadért, ilyenkor nincs más mint otthagyni és majd eldönti szerelmes e vagy sem. ha így se értékeli át a dolgokat, jobb is ha megy.
2016. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálhatsz? Pontot teszel az egészre. Miért jó, ha megaláztatod magad? Mazochista vagy? Szereted, ha lelkileg gyötörnek? Vagy függőségi problémád van? Szünetet akarsz adni neki? Legyél már eszednél és ne aláztasd meg magad! Mit beszélgetnél még vele? Ebből nem lesz tartós kapcsolat. Ne veled "próbálgassa", mert csak kihasznál.
2016. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!