Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok egy lánnyal, csak azért mert komoly és "koravén"?

Figyelt kérdés
Nem félénk, nem prűd, nem régimódi, van humorérzéke, csak a gondolkodása kb. 10 évvel meghaladja a korát.
2016. júl. 1. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ha amúgy egy infantilis férfi vagyok, aki harminc évesen is kb. 15 éves szintjén mozog.
2016. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem.
2016. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A gondolkodásmód meg az életkor amúgy sem olyan szorosan összefüggő dolog.

Ha szimpatikus a gondolkodása, és a felsorolt tulajdonságai vannak, akkor ugyan miért is?

2016. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is ilyen vagyok :)
2016. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

HaA alfahím lennék, akkor első közösülés után egyébként is dobnálak, mint mindenki mást.


Ha béta lennék, akkor is. Nekem egy szerethető lány kell a kapcsolatba, nem egy nőnemű haver.


Mivel most másik személyiségem aktív (Gamma), megtartanálak. De azt is csak szexkapcsolatra.


Megsavanyodott, életunt, hisztis nő nem kell senkinek se tartósan.

2016. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, pont hogy ilyet keresek.
2016. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hol találok ilyen nőt, mert nagyon kéne. :)
2016. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:

It's a trap!


26/F

2016. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19 vagyok, a barátom 21. Mindig azzal csszegt, hogy éljek már egy kicsit (értsd: rendszeresen tanulok, nem csak vizsgaidőszakban, életemben nem voltam részeg, ami pénzem van, azt igyekszem beosztani, szépirodalmat olvasok, színházba járok, rendszeresen sportolok, igyekszek tartani egy napirendet, ha bulizok is, csak mérsékelten)

Kb. ezek a bajai. Mindig mondja, hogy egyszer elvisz bulizni ahol leitat, hogy velem unalmas, és nem vagyok elég "laza".

2016. júl. 1. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló koromban (most is csak 23 vagyok) ugyanezzel a problémával küzdöttem. El kell hogy keserítselek, de a megoldás egy komolyabb partner volt. (És akkor a pasik nem értik, hogy 21-22 éves lányok miért 28-30 éves pasikkal jönnek össze. Ezért.)
2016. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!