Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom ezt és ő nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt és ő nem képes megérteni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
a párom a melleimet szereti meg elvileg odavan érte...viszont sokszor elkezdi mondani tőgy meg csőcs csecs stb o szerinte ez normalis meg vicces. viszont anmyiszor elmondta mar es nekem a csocsrol egy undorito logos hosszu mell jut eszembe ezaltal onertekelesi problemaim lettek. utalom magam nem is szexelek vele. a van ehy kicsi hasam azt meg pocakozza meg hurkacskanak hivja. azzal is mindig problemam volt sose lapos a hasam latj hogy idegesit direkt gunyt uz belolem. es aztmondja nincs humorerzekem. ense hivom puposnak vagy nem hivom gyomrosnak mert szeretem azt amilye van es azt latom csodalatosnak nem illetem guny nevekkel. szerinte hisztis vagyok. szerintem meg tulzasba viszi. velemenyek.?

2016. júl. 1. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Ne hisztizz már!
2016. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Blade Bone ***** válasza:
100%
A mocsokdisznó. Még ha humorosan fognád fel, akkor is sértő ilyeneket mondani a párunknak.
2016. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! szereti a testrészeidet, ez tény, de szerintem igazad van. neked ez nem jön be! Ordítsd le a fejét legközelebb! Aztán hagyd ott, ha folytatja, mert az a fontos, hogy Te mit érzel!!! Nem az, hogy a fiúk mit mondanak, hogy kell érezned! Nekik ez lehet, hogy poén de neked nem!! Nem kell mindenkinek megfelelni!
2016. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen enis ezt erzem egyebkent..mindig mindent megmond hogy kellene ereznem...o szerinte rosszul reagalom le es persze neki mindig igaza van. abszolut nem empatikus. mar pofon vagtam amiert szegyenlem magam, tegnap kerult ra sor..mert most gunyolodva is mondta uvoltozte hogy mivan csecs... ez nekem megszegyenito.. :(
2016. júl. 1. 12:11
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

"aztmondja nincs humorerzekem"


nem tisztel. ez elég nagy baj.

2016. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de szerintem picit túlreagálod. A legnagyobb probléma, hogy nem vagy magabiztos és elégedett, ezért tud elbizonytalanítani. Kicsit szedd össze magad! A csöcsöz, mondd meg, hogy így van, világelső csöcsök, ne feledje. Vagy hogy ne szólítsa így a lányokat, mert összemennek ijedtükben. Ha a hasadat piszkálja, akkor szólj vissza, hogy a növekvő gyereknek raktározol, nehogy éhezzen. Az utóbbit hamar abba fogja hagyni, mert megijeszti ez a gondolat :D Üvöltözni, pofozkodni totál felesleges, és primitív dolog. Csak elmérgesíted a helyzetet, és biztosan elindultok a leejtőn. Kezeld humorral, büszkén, szólj vissza, húzd ki magad, legyél NŐ, ne pedig egy hisztis kislány.

Ha nagyon zavar, és képtelen vagy kezelni, elviselni, akkor próbálj mrg leülni vele komolyan beszélni. Ha erre nem hagyja abba, akkor dobd ki, mert nem a te érzékeny lelkedhez való a srác.

25/n

2016. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hááát, jó nagy a tűrőképességed...
2016. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is túlreagálod. Ha nem tetszene neki a tested, már nem lenne veled, szerintem.

Mi is szoktuk piszkálni egymást, de az tele van szeretettel, és mind a ketten tisztában vagyunk vele, hogy van egy kis pocakunk, a testünk nem tökéletes.

2016. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Ha meg nem mondana semmit akkor meg azért menne a rinya.
2016. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlreagálod, viszont Ő is bunkó, hogy ha nem tudja megérteni, hogy ezek a "becézgetések" nem tetszenek neked.

Mellesleg nem egy ilyen nőt ismerek, akinél ugyanez játszódott le mit nálad, mint ahogy írod, rosszul esett nekik is...majd a szexet végül megvonta magától és a párjától és olyan önbizalomhiányhoz vezetett, hogy az utána lévő években sem volt képes elfogadni magát olyannak amilyen.

Létezik, hogy mellette persze nagyon normális a párod, segítőkész, minden megcsinál, de ezek a dolgok tudják elhidegíteni a szexet pl..

2016. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!