Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek miért esik rosszul a barátomnak ha összefut volt barátnőjével az utcán?

Figyelt kérdés

A barátomat megcsalta a volt barátnője és nagyon rosszul esett neki.

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt és néha felhozza nekem a volt barátnőjét és eléggé fáj.azt mondta hogy soha nem menne vissza hozzá.


2016. júl. 1. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

még benne van a csalódás...elég fájó pont neki...


23F

2016. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2016. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem is megcsalt a párom.

4 évet voltunk együtt és 3 éve nem láttam. Mai napig fáj, ha eszembe jut, pedig van új kapcsolatom.

2016. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor engem így hogy szeret?
2016. júl. 1. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű. A megcsalás önmagában nem "mulasztja el" a szerelmet... várhatott volna, amíg túljut a csajon, mielőtt összejön veled...
2016. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretem az új párom. Ettől még a fájdalom és a csalódottság nem múlik el, amit egy korábbi okozott.

Lehetséges, hogy nem jutott túl még rajta és szereti. De tökmindegy igazából, ha veled van.

2016. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tavaly történt ez.
2016. júl. 1. 21:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Látszik rajta hogy szeret de azt is érzem benne hogy fáj még neki az
2016. júl. 1. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem zárta le a múltat, és így ugrott bele a következőbe, gondolom, azt remélve, hogy majd ez a kapcsolat elmulasztja a sérelmeket.


De egy ilyen pszichológiai lelki traumát, nem lehet csak úgy egyik napról a másikra elfelejteni, feldolgozni, főleg úgy, hogy semmit sem tesz meg érte az illető, ráadásul belemegy a következő kapcsolatba.


Neki kell sok-sok önmunkával lezárni, feldolgozni és elengedni a múltbéli sérelmeket.

Kezdjen el olvasni ilyen témában könyveket, amik segítenek neki feldolgozni és elengedni ezt a traumát.

2016. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!