Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi vagyok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítő János kérdése:

30 éves férfi vagyok a nő akivel együtt vagyok ő 45. férjnél van és azt mondja h. majd elhagyja a férjét, mert rossz a kapcsolatuk. De szerintem csak hiteget,25 éve házasok és van három felnőtt lányuk,3 hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, 3 hónapja vagytok együtt.

Mi a kérdésed?

2016. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok együtt,a szeretője vagy.Fiatalabb,tüzesebb vagy mint a férje,az állóképességed is jobb még.A nö unatkozik,izgalmat csempészel az életébe.Ez nem lesz több.Nézd meg A hűtlen című filmet.
2016. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg mi a kérdésed????
2016. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lol, hihetetlen hogy még mindig vannak ennyire naiv emberek, akik azt hiszik, hogy egy 25 éves kapcsolatot eldob a másik fél értük! főleg ha még korkülönbség is van.


fordított esetben mit tanácsolnának az emberek a csajnak? Azt, hogy naiv hülye...

2016. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg inkább fordítva szokott lenni, de attól, hogy te vagy a pasi, a szertő a nő én se hiszem, hogy komolyan kellene venni, amit ígér, vagy talán ábrándozik is arról a válásról.

Egyszerűbb ez így neki.

2016. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is kezdem belátni, h. csak a szeretője vagyok, hiába mond ő bármi mást is (kicsit szégyenlem h. megvezet) Csak hát úgy éreztem h. végre rátaláltam arra akit mindig is szerettem volna magam mellé.....A kérdés az volt, akinek nem volt világos, h. mi a véleményetek erről. Tényleg csak játszik velem, esetleg lenne bármi halovány esély is rá h. velem lesz.
2016. júl. 3. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja elhagyni a férjét. 3 hónap alatt már kikellett volna alakuljanak érzelmei irántad. Szerintem csak egy fellángolás vagy neki, izgalom a mindennapokra. Inkább keress egy másik nőt akinek csak téged akar. Nem kellene az idődet pazarolnod egy olyan nőre aki veled csalja a férjét. 34N
2016. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!