Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ha ezt komolyan gondolta, akkor elhagyjam?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 2 éve vagyunk együtt. Sok hülyeségét elviseljük a másiknak, de ez valahogy állandó téma közöttünk.


A veszekedések alkalmával mindig felhozza, hogy mennyi mindent költ rám és az összes 2év alatt kapott ajándékomat felhozza.

Nyomatékosítom,hogy sosem nyüstöltem, könyörögtem az "ajándékokért", mindig magától vette, énmég célozni sem céloztam rá. Ha pedig elmentünk valahova akkor én is ugyanúgy kivettem a részem anyagilag.


A fejemhez vágja az összes ajándékot, mindent. Én meg azt hittem, szívesen adja, mert gondolt rám vagy mert csak eszébe jutottam. Nagyon rosszul esett, nem tudom ezt a dolgot hova tenni.


A dolgot tetőzi még az is, hogy azt is nekem vágta,hogy minden rossz dolog az ő életében miattam van. Hogy én rontok el mindent. Kértem hogy hozzon fel egy példát, de nem tudott...


Az a helyzet,hogy korábban is mondott rám csúnyát(lek**vázott) vagy mondott olyan dolgot, ami nem volt igaz, csak a veszekedés hevében mondja... Most ott tartok, hogy képes vagyok ezeket a dolgokat elhinni, ezen vacillálok, magamat hibáztatom, és közben üvölteni tudnék, mert ezek nem igazak!!


Nagyon lelkiismeretes és naív vagyok!


Tudok ezzel bármit csinálni?

Én nem fogom őt keresni, megvárom míg ő keres, de ha nem beszéljük meg,akkor én azt hiszem végeztem.

Szeretem, de nem minden áron, nem csinálhatok magamból totál hülyét!


Komolyan gondolhatta?

Volt hogy ti is olyat mondtatok a másiknak,ami nem volt igaz, de megbántottátok a másik felet?

Ez miért jó?


Köszönöm!


25/L



2016. júl. 3. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

én a helyedben megpróbálnám megbeszélni vele, elmondanám az álláspontomat, de ha ennyire anyagias, akkor véget vetnék neki...


23F

2016. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj vele nyugodtan, ha ez nem megy szakítsatok.
2016. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Már totál hülyét csináltál magadból így is. Ha ez nem az első ilyen alkalom és nem kérted ki magadnak elsőre nyomatékosan az ilyen viselkedést, akkor már mindegy. Engem speciel teljesen hidegen hagy, hogy komolyan gondolja, vagy sem. Az okozott fájdalom szempontjából lényegtelen. 6 éve vagyok házas, soha nem bántott meg a férjem, semmivel. Vitáztunk, igen, néha, nagyon ritkán, de azt is sikerült megbeszélni, még aznap, néhány óra alatt. Intelligens emberek között működik ez. A gyerekek meg csapkodnak, fújolnak, meg dobálják egymást. Szerintem ezt érzed te is vele kapcsolatban. Fel kéne nőnie egy komoly kapcsolathoz, mert ez elmegy a gimiben, de a való élet nem erről szól.
2016. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem veszem biztosra, hogy tisztel téged, pedig, ha együttvagytok , akkor kéne. Mindkét félről, hogy legyen tisztelet. Csak az egyik félről kevés.
2016. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
81%
Én keresném a helyedben,de véget is vetnék neki.
2016. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Mar ebbol levonom h egy nárcisztikus manipulátor bunkó.ha teged hibaztat mindenert akkor ez utan is fog...sőt sokkal rosszabbak is lesznek...menekulj!!

Bár én nő vok boccs!

2016. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 31 eves ocsem ilyen tipus,ilyen anyagias es mindent szamontarto volt 3 evesen is es ugyanilyen 28evvel kesobb.Nem hiszem h ez valaha valtozik...Sot idovel szerintem rosszabb ahogy oregszik az ember.A pasid nem tisztel teged,dontsd el h ez mennyire fer bele neked.
2016. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a veszekedés hevében se k_znám le a párom.

Nagyon naiv vagy, tényleg ha magadat hibáztatod.

Nekem nőben jutott ilyen nem ajándékokat, hanem piszlicsáré sérelmeit, de 4-5 évre visszamenően, ezerszer túlbeszéltük már, de mindegy volt neki.

Mintha jegyzőkönyvet vezetne, vagy a te esetedben pénztárkönyvet.


Sok a rossz dolog az életében (béna9, téged meg kijelölne bűnbaknak - egy életre - nem egy vonzó program ám!

2016. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a helyzet,hogy korábban is mondott rám csúnyát(lek**vázott) ...... Most ott tartok, hogy képes vagyok ezeket a dolgokat elhinni," Bocsi, de te ezt ne hidd! Te biztosan tudod. Q vagy, vagy nem vagy Q?

Az ajándékokat meg (ami még megvan) bas-d a fejéhez és hagyd ott a szemetet!!!!!

2016. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolta, ha nem, nem szabad vele maradni.

Ez nem férfi, hanem gyerek. Egy neveletlen gyerek. Akinek azt sem tanította meg az anyukája, hogy mi az, hogy ajándék. Az ajándék a szeretetünk, hálánk jele. Soha nem szabad fölhánytorgatni! Pláne nem a kedvesünknek, akivel kökcsönösen mindent megteszünk egymásért mert megérdemli. Józan asz határain belül persze.

Az ember a párja mellett kivirágzik, építik egymásban az önbizalmat. Ha ez nem így van, akkor ő nem jó, nem.neked való.


Helyedben, ahogy az előttem lévő egyik válaszoló írta, vissza b@**nám az ajándékokat és elköszönnék tőle.

2016. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!