Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal. Eddig is sok ellentétünk volt, csak nem volt olyan zavaró. Én most külföldön élek, ő otthon. És nem is tervezi, hogy máshol legyen, én meg nem biztos, hogy haza akarok költözni.

Ez egy lappangó dolog még. Viszont olyan, mintha két világunk lenne. Egy kettesben, ahol tényleg minden jó és kiegészítjük egymást. A másik pedig minden más. Mint vallási nézetek, világlátás, emberekkel való kapcsolat.

Kettesben tényleg tökéletes. De ez lehet annyira jó, hogy minden más különböző legyen?


Az a baj, hogy belül érzek valamit, viszont szeretem őt és nem akarok fájdalmat okozni neki, de félek ez így nem jó.


22/L


2016. júl. 4. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez van amikor nem hiszik el, hogy párkapcsolatban az ellentétek nem vonzzák egymást...

Ez csak a fizikában működik.

2016. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem az ilyesmit. Ha ennyi minden van, amiben különböztök, akkor miért jöttetek össze? Ha pl. az egyik ember sose mozdul ki sehová, a másik meg állandóan menne, akkor abból nagy valószínűséggel úgyse lesz jó kapcsolat. Nekem valami azt súgja, hogy mégse olyan jó neked/nektek, és nem biztos, hogy egy irányba visz az utatok. Főleg akkor, ha te nem akarsz hazaköltözni, ő meg nem megy külföldre.
2016. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövidtávon, futókalandként izgalmas lehet megismerni egy tőlünk teljesen különböző embert, de hosszabb távon nem nyerő kombináció.
2016. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy alapjaiban ugyan olyanok vagyunk, csak máshogy jutunk el ugyan arra a döntésre.

De én is azt érzem, hogy nincs sok jövőnk együtt, de félek, és nem akarom megbántani őt. És szeretem. Tényleg szeretem. De nem hinném, hogy együtt tudunk maradni. Én más életet szeretnék, és ő is.

2016. júl. 4. 15:12
 5/8 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%
Amikor lányos zavarodban próbálod megmagyarázni magadnak, hogy a szar választás igazából tök jó lesz neked. :D
2016. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szörnyű vagyok.

De egy igazi mártír típus is. Inkább legyen nekem rossz és nem erőltetem, minthogy annak legyen rossz akit szeretek.

2016. júl. 4. 15:20
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ellentétek sohasem vonzzák egymást, hülye duma. Egy pár akkor is jól meglegyen a társával, ha nincs éppen mellette, azért társ. Áltatni magad nincs értelme. Ha komolyra fordul akkor úgyis a körülmények lesznek a legnagyobb hatással, az meg nem igazán működik.
2016. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi is a külföldi munka miatt váltunk el....2 évet voltunk külön,az exem németben,én osztrákban.A távolság megöli a kapcsolatokat,az idegen környezet pedig megváltoztatja az emberek jellemét,mivel be kell illeszkedniük az ottani kollektívába.Ha nem vagytok együtt,függetlenül attól,mennyire különböztök vagy nem,mindenképpen ellaposodnak az érzések.Csak a nagyon erős jellemű emberek képesek megőrizni a mindenkori énjüket egy életen keresztül.
2016. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!