Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
100%

nem bíznak a másikban...


23F

2016. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
61%
Hááát, egy fesztiválon bármi megtörténhet...
2016. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 anonim ***** válasza:
34%

Én biztos nem engedném el a csajomat egy fesztiválra.

Szerencsére ő is utálja őket, szóval nem probléma köztünk.

Amúgy azért, mert a sok alfa mind csak a puncik miatt megy oda és nem láttam még nőt, aki ne csábulna el a szaros kockahasaktól...

2016. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 anonim ***** válasza:
34%

Néhány pia... És...


23/F

2016. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen elég könnyű "bűnözésbe" esni, vagy kevesebben tudnak szerintem ellenállni, mint akik nem.
2016. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 anonim ***** válasza:
22%

Igazából ha belegondoltok, akkor bárányt küldenél a farkasok közé.

Aki ezt megteszi, az egyszerűen hülye és hagyja magát megvezetni.

Mellesleg bármelyik nő bugyiját le lehet imádkozni, csak a megfelelő szavak kellenek egy megfelelőn csomagolt testből. Nincs kivétel.

Szerintem.

2016. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 anonim ***** válasza:
61%

Menjetek csak Soundra mind... :D


"Ha szeretnéd megtalálni életed párját a városban, itt a Te időd, mert az összes k#rva a Balaton Soundon van!"

2016. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 A kérdező kommentje:

"Én biztos nem engedném el a csajomat egy fesztiválra. "


Nem engednéd? És az mit jelent a szóhasználatodban? Szakítanál? Mert én pl. nem engedélyt kérnék, hanem ha akarsz,jöhetsz te is. Mondjuk alapból nem értem, ha a pasi nem akar jönni, utána miért panaszkodik.


Azt sem értem, milyen nőnek nézik egyesek a barátnőjüket. Egy fesztiválon nem történik hipnotizálás, aki ott megcsalja a párját, máshol is megteheti. Az alkoholt se a fesztiválokon fedezték fel.


Soundról nem tudok nyilatkozni, a Szigetet, Voltot ismerem csak.

2016. júl. 7. 22:10
 9/133 A kérdező kommentje:

"Igazából ha belegondoltok, akkor bárányt küldenél a farkasok közé.

Aki ezt megteszi, az egyszerűen hülye és hagyja magát megvezetni. "


Nem bárány, mert a lány, hacsak nem megerőszakolják vagy valami, képes visszautasítani embereket. Aki meg nem, az nem a fesztiváltól lett ilyen.

2016. júl. 7. 22:12
 10/133 anonim ***** válasza:
45%

Nézd.

Nekem eddig 4 haverom volt, aki valaha a csaját elengedte fesztiválra úgy, hogy ő nem mrnt. Mind a 4 félrequrt. Az egyik pár még együtt van, de a többi szakított azonnal.

Volt, hogy nagyon fura módon derült ki(a haverom közvetlen kollégáját szopta le egy sátorban. Munkahelyi focin derült ki a haveromnak, hogy kétséget kizáróan az ő csajáról dumál a másik srác)

Nem hiszek a női önmegtartóztatásban, bocs.

2016. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!