Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt, az elején még nála laktunk, de el kellett költöznünk így anyám "befogadott" minket. Az első 1-2 évben minden normális volt, de aztán elkezdett olyanokat fantáziálni, hogy én lefekszek anyámmal. Mióta dolgozik, azóta még rosszabb a helyzet, havonta egyszer tuti előhozza a ezt a dolgot. Táppénzen vagyok már jó ideje és folyamatosan azt vágja a fejemhez, hogy kitudja mi mit csinálunk itthon. Egy másik sztori, régebben többször vigyáztam tesómnak a kislányára 11 éves és ő rá is féltékeny volt. Mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, nagyon csúnyán összevesztünk ez miatt, talán sikerült kivernem a fejéből, hogy ilyet egy normális ember nem gondol. Visszatérve anyámra, mindig is jó volt vele a kapcsolatom, főleg miután édesapám meghalt és a tesóm elköltözött, rám maradt szinte minden. Nem tudom ti hogy vagytok a szüleitekkel, de én szoktam itthon póló nélkül mászkálni és ez is zavarja páromat, mit mutogatom magam másnak. Olyan is volt, hogy pont akkor léptünk be anyám szobájában amikor épp öltözött át, erre az volt a reakciója páromnak, hogy mit képzel magáról anyám, mit mutogatja magát nekem. Mostanra átment párom viselkedése hisztibe. Volt, hogy annyira ideges volt, hogy lesöpörte az asztalról ami rajta volt, ütötte a kezével az ajtót, dobálta a berendezési tárgyakat, majdnem csak földhöz nem vagdalta magát. Állandóan az van, hogy én anyámat védem, de ti ha ebben a helyzetben lennétek, hogy meglennétek azzal gyanúsítva, hogy megb...sszátok anyátokat, ti kinek a pártjára állnátok??! Sajnos az elköltözés nem játszik, mivel nekem is van kb egy misi tartozásom meg páromnak is van 2 misi, ha még ez mellett albérletet meg rezsit kéne fizetni, nem jönnénk ki a fizetésünkből. Az se biztos, hogy megmarad a munkahelyem, mivel már több, mint fél éve táppénzen vagyok és szerintem ha vissza is mennék dolgozni, nem sokáig alkalmaznának. Közmunka bérből meg nem lehet mindent fizetni. Nem tudom mi tévő legyek, a betegségem miatt is kivagyok lelkileg meg a párom folyamatos csatározásai miatt is. 28F

2016. júl. 8. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen ez beteges...
2016. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%

Igen az!

Kezeltesd magad!

2016. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nagyon hamar tegyél pontot a dolog végére. Mondd meg neki, hogy szedje össze magát,fejezze be ezt az idióta viselkedést vagy találsz nála jobbat, aki hajlandó téged szeretni és bízni benned!

Ez nagyon nem normális, amit csinál. Ne hagyd abnyiban, mert csúnyán elmęrgesedhet az ügy.

2016. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
csajt ki kell dobni
2016. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
volt olyan is, hogy meglátogattuk az apukáját, bográcsoztunk, este amikor segítettem bepakolni a cuccokat, a lány tesójával vittünk odébb egy padot..sötét volt, háttal álltam neki és úgy jött ki a dolog, hogy a tesója azért hátrál mert én le akartam smárolni, miközben azért hátrált mert a pad másik végén állt. Hiába mondtuk, hogy nézze meg hogy csak azt a rohadt padot visszük arrébb, de ő akkor is tudja mit látott.
2016. júl. 8. 09:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem Uram! Hihetetlen, hogy az idióta nőknek milyen ragaszkodó, normális férfiak jutnak, az a sok szerethető, odaadó nő meg a bunkót fogja ki.

Adj ultimátumot. Nem hibáztathat ezért.

2016. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az a baj, ha ultimátumot adok neki, képes lesz rá és lelép...nekem meg a nyakamba marad a sok adósság, amit egyedül nem tudok fizetni, így megint nem tudom, hogy mit tegyek.
2016. júl. 8. 09:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom volt ilyen, és igen, ez komoly betegség. Szegény apósom mit állt ki mellette. A létező összes nővel meggyanúsította, mondhatott az bármit, anyósom soha nem hitt neki. Pedig apósom nagyon rendes volt, nem az a félremenős fajta.

Ha náluk voltunk, vagy ők nálunk, állandóan járkált utánam, hátha összeszűröm a levet apósommal. Ami persze nonszensz. Engem határtalanul idegesített a viselkedése, hatalmas veszekedés is lett belőle, mert a véleményét nem rejtette véka alá, mondhatott neki bárki bármit. Na meg ki viseli azt el, hogy a saját lakásában, vagy bárhol másutt járkáljon utána a hülye meggyőződése miatt.

Haláláig ilyen volt, velem csak azért türtőztette olykor magát, mert tudta, hogy akkor nem láthatja az unokáit. Nagyon-nagyon nehéz volt vele, bár tudtuk, hogy betegség, sokszor kikészítette a családot.


Szerintem a párod viselkedése is beteges, kezeltesse magát, ha pedig nem látja be (mint ahogy anyósom sem látta be), akkor inkább szakíts, mert tönkreteszi mindenki életét.

2016. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez brutálisan beteges. Én a helyedben megmondanám neki, hogy nagyon gyorsan kapja magát össze, ráadásul ez számomra baromi sértő lenne ha ilyeneket mondogatna. Mégis miféle beteg perverz állatnak néz téged, hogy azt hiszi képes lennél a saját anyukáddal szexelni? Én komolyan leülnék vele megbeszélni, hogy néha azért gondolkodjon már mit beszél. Megkérdezném tőle, hogy tényleg úgy gondolja-e, hogy képes lennél lefeküdni az anyukáddal, ha igent mond én azt mondanám nincs több dolgunk együtt.

22/L

2016. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
már volt olyan, hogy azon a szinten voltam, hogy szakítok vele de akkor szó szerint megfenyegetett, hogy minden téren pokollá fogja tenni a családom életét. "Sajnos" tanult emberről van szó(fősuli,egyetem stb)megvannak a kapcsolatai, ha ki akar cseszni valakivel, falun szinte mindenbe bele lehet kötni, ha értitek mire gondolok.
2016. júl. 8. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!