Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megőrülök, de haragban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megőrülök, de haragban vagyunk?

Figyelt kérdés
Együtt élek a barátommal, de már lassan 2 hónapja semmi szex nincs közöttünk, mert ő hol fáradt, hol nincs kedve, de azért kétnaponta maszturbál... Én már nagyon kivagyok, ráadásul most pont össze is vesztünk, mert ő volt paraszt velem... De már megőrülök, mert mindennek tetejébe még saját magamon se tudok könnyíteni... Legszívesebben szó nélkül leteperném, de már volt rá példa, hogy szintén ez volt hogy haragban voltunk, amikor meg rámásztam akkor levakart magáról, hogy a veszekedés után semmi kedve hozzám... Már annyira be vagyok feszülve, hogy az nem igaz... Mit csináljak? Légyszíves komoly válaszokat írjatok...
2016. júl. 8. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit csinálni, ez a jövő is, tartós kapcsolatban.
2016. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két kérdés merült fel bennem:

1. Miért nem tudsz könnyíteni magadon? Átmenetileg az is jobb, mint a semmi. Ez a feszültség, amit a szexhiány okoz, meg nem is tartható fenn sokáig, mert beleőrülsz. Főleg úgy, hogy ott a párod veled egy légtérben.

2. Felmerült-e benned, hogy már nem szeret, ezért nem akar veled lenni? Két hónap elég sok idő, és mindig kifogásokat keresni, nem a legszerencsésebb. Amúgy meg a férfiak akkor is akarják, ha fáradtak. :) Pláne, ha a barátnője rámászik, normális pasi ilyet nem utasít el, vagy ahhoz elég nyomós oka kell legyen, hogy mégis.

Mit csinálsz? Kérdezz rá dolgokra (persze nem számonkérően, hanem finoman), beszélgessetek róla.

2016. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Én megadom amire vágysz.
2016. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát erről elég kellemetlen írni, fogalmazzunk úgy hogy épp most romlott el a segédeszközöm és most pénzem sincs újra... De hát az egyébként sem olyan...


Elvileg gázos most a munkája meg minden miatt "aggódik" és amiatt nincs kedve... Volt már hogy meztelenül odamentem hozzá és kellettem magam, hát fel se nézett a számítógépről... Utána már sírva beszéltem erről vele, hogy mondja el mi a baj, és csak annyit mondott hogy sokat stresszel, de szeret engem és oda fog figyelni hogy ne masztizzon annyit... De hát mégis itt tartunk...

2016. júl. 8. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincs szex, csak egy tünet, nem a probléma.


Az egészben az az elfogadhatatlan, hogy a barátod még neked sem képes vagy hajlandó megnyílni, nem kéri a segítségedet a problémái megoldásában és nem tudja vagy nem is akarja figyelembe venni a te igényeidet és érzéseidet. Ha megvan benne a szándék, akkor oké, ez egy ilyen időszak, majd megoldjátok. De ha nem is akar tenni ellene, akkor nem fog változni semmi.

2016. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem akarja minden férfi még fáradtan is. Őszintén, a munka nagy részét általában a férfiak végzik, és velem is előfordul, hogy rohadtul nincs kedvem a szexhez, egyszerűen fáradt vagyok hozzá, s mégis könnyítenék magamon. Mondjuk a 2 hónap már sok...
2016. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is vannak stresszesebb időszakai, van, hogy nem is látjuk egymást 2-3 napig, mert amikor hazajön én már alszom, reggel meg megint megy korán, és elkerüljük egymást. De nem tart örökké.

Mondjuk, ha meztelenül odaállnék elé, azért elkapna. :)) Pedig már pár éve együtt vagyunk.

A másik dologhoz meg van kezed is. :)

De egyébként mióta tart ez a dolog? Lehet, valóban sokat idegeskedik most, más dolgok foglalkoztatják, ha túllesz rajta, visszaállna minden a rendes kerékvágásba. Csak legyél türelmes vele. Főleg, ha nem egy friss kapcsolatról van szó.

2016. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!