Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegyek egy randira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy randira az megcsalás már?

Figyelt kérdés
Megcsalni nem akarom a párom, mert szeretem, de nem foglalkozik velem. Sose visz randira, nem ismeri a romantikát, semmi ilyesmit. Az megcsalás ha én másokkal megyek randira, max flörtölés van, és semmi komolyabb?
2016. júl. 8. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

gáz...beszélj vele erről.

nem is értem a felvetésed, kapcsolatban vagy, de mással randi?

2016. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Azért mész randira, hogy jól kihasználj másokat, mi? Ingyen vacsora, mozijegy, stb. Nem mondom jó kis k_rva lenne belőled.
2016. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

A kapcsolat hiányosságait az ember nem úgy oldja meg, hogy beszerzi mástól- nyilván kényelmesebb, könnyebb, valamilyen szinten talán még stimulálóbb is, ezért is csinálják olyan sokan. Nade ha igazán szereted őt, akkor nem lenne egyszerűbb ezt megbeszélni vele? Mindenképpen tisztább lenne.

Egyébként ez pontosan annyira megcsalás, mintha ő azt mondaná, hogy nem szexelsz vele eleget, és elmegy prostizni. Nincsenek érzelmek, kötődés, semmi intimitás, csak szex. Ha szerinted ez a része megcsalás, akkor az is pontosan ugyanannyira az, amit te csinálsz.

2016. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

1. pontosan tudod, hogy nem felel meg neked a mostani párod.

2. tudod, hogy ez egy randi lesz

3. bár azt mondod nem akarod megcsalni tökéletesen megadod ennek az esélyét


Ezek fényében felháborítónak tartom, hogy még te kritizálod a másik embert. Ő nem romantikus, te meg gerinctelen vagy. Ha kicsit is egyenes ember lennél, akkor szakítanál a mostanival és azzal mehetnél randira, akivel akarsz.

2016. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem menj el a randira, udvaroltass magadnak

Vitesd el magad étterembe meg színházba...meg olyan helyekre, amiket szeretsz

Ha nem foglalkozik veled a barátod akkor legalább jól leckéztesd meg,sőt feküdj is le a pasikkal, érezte jól magad, most vagy fiatal, most akarnak lefektetni a férfiak

2016. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kezd nekem egyre bonyolultabbá válni ez a párkapcsolat dolog, már-már örülök,hogy nincs benne részem. Eddig azt hittem, hogy az ember igyekszik olyan társat találni,aki mindenben megfelel neki, legalábbis a legtöbb elvárásának. Ezt a dolgot sem értem a kérdező és a barátja közt. vagy beszéljék meg ezt a dolgot,vagy szakítsanak. Együtt vagyok valakivel, de közben mással randizom...
2016. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedsz emberekkel és randikra jàrkàlsz, az is megcsalàs. Ha egy haverral , baràttal talàlkoznàl aki ellenkező nemű az nem az.

Ne legyél màr gerinctelen. Ha gondod van a pasiddal mond meg neki. Ha nem akar vàltoztatni és ez neked nem felel meg akkor szakíts vele.

Minek van egyàltalàn kapcsolatod ha nem vagy képes érett felnőtt emberként kezelni?

2016. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Próbáltál már esetleg véletlenül netalántán beszélni vele erről? Vagy találja ki a gondolataidat?
2016. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha másokkal akarsz randizni, akkor meg minek neked a párod? Vagy vele vagy, vagy keresgélsz tovább mást. Szakítani kéne előbb vele. Azt meg ne mondd, hogy szereted, erről itt már szó nincs, ha mással készülsz randira. Megszokás vagy kényelmesség miatt meg nem érdemes halogatni a szétmenést.
2016. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok szakítani vele mivel szeretem és ő is engem. Sose szerettem senkit előtte, szóval ez nekem nem kis dolog. De ettől még ugyanúgy nem érdekli őt a randizás sem a romantika, hiába beszélek vele erről, attól semmi nem változott eddig sem. Nem tudom mit tehetnék még. Nekem hiányoznak ezek. És arra gondoltam hogy másokkal randira menni nem megcsalás, hiszen semmi nem történik, csak annyi mint valami baráti találkozón. Elmegyünk moziba vagy akármi és beszélgetünk... persze közlöm hogy van barátom, nem kamuzok senkinek. A páromnak is elmondanám hogy hova megyek és kivel... tudom hogy elengedne de nem tudom mit gondolna erről, hogy megcsalom, vagy hogy barátkozok, vagy mittudomén... úgysem szólna semmit akkor sem ha zavarja, azért kérdezgetek itt és nem őt kérdezem.
2016. júl. 8. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!