Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom a kolléganőivel beszéli meg a mi problémáinkat?

Figyelt kérdés
A barátom amolyan 'kisfőnök' és van kb 8-9 nő, akiket ő irányít. Ami zavar, hogy ha bármin összeveszünk, akkor azt velem nem beszéli meg, de nekik kb azt is kitálalja mikor szexelünk meg mikor nem... És amikor mondjuk ő a hibás a veszekedés miatt, akkor nem veszi ezt észre, mert persze az összes nő nyalizik neki, hogy ő egy álompasi, mit keres még mellettem, jaj ha velük lenne de jó dolga lenne... Emiatt ő soha nem érzi magát hibásnak, mindig nekem kell tennem azért, hogy kibéküljünk, mert ha rajta múlna akkor hetekig hozzám se szólna... Próbáltam már beszélni vele erről, de nem változik...
2016. júl. 8. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ultimátumot adnék, hogy vagy tiszteletben tartja a magánéletünket, vagy nem lesz mit mesélnie holnapután. Gyűlölöm, amikor vadidegeneknek mesélnek személyes dolgokról. Nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba. Ha nem változik, akkor nálam ez ennyi volt.
2016. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, csak én ezt honnan tudjam, hogy meg is tartja?
2016. júl. 8. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, azt honnan tudod, hogy ilyen szinten kibeszél titeket? Tőle magától? Mert azt úgy tudnám elképzelni, hogy: "Jaj, a Julcsikának is mondtam odabent, hogy tegnap nem akartál velem szexelni, ő bezzeg minden nap hajlandó lenne rá." Ha így van, akkor nagyobb tahó, mint első olvasásra. Amit csinál, az kerek-perec bunkóság.
2016. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon érdekled már. Azt javaslom Neked hogy szakíts vele mert ennek így nem sok értelme van. Tudom, ezt a verziót szeretnéd a legkevésbé, de gondolj bele kicsit. Te magad írod hogy ha rajta múlna akkor hetekig hozzád sem szólna. Ennyire vagy fontos neki? Nem akarok beleszólni, csak javaslat. :)
2016. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem csak az a gond, hogy elmondja másnak a személyes dolgaitokat, de az is, hogy eszed ágában sincs megbízni benne, akkor sem, ha holnaptól nem tenné. Akkor ez még nagyobb probléma, mint gondoltad, szerintem. Nem bízol benne, igaz? ... gondold tovább...
2016. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nektek nincs sok keresnivalótok egymás mellett. Alap, hogy magánéleti dolgokat nem mondunk el senkinek. Max egymásnak. Ilyen emberrel én szóba sem állok, a mérce nem itt kezdődik.
2016. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!