Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ebben a helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Kb egy ket honapja jottem fel BP-re munkahelyem volt viszont rogton alberletbe kellet mennem kulonben nem tudtam volna honnan a munkahelyre bejarni...Otthonrol elkellet koltoznom mert szuleim nem voltak hajlandoak eltartani meg nem is tudtak volna mibol...Aztan kozbem lett egy baratom...Aki szepen lehuzott anyagilag mert akkor nem volt melohelye...Nalam aludt hetekig nalam kajalt es meg tolem is keregetett kolcson penzt meg masoktol is...Aztan egyszer lelepett es a lakotarsa uzente meg nekem,hogy neki azt mondta a baratom,hogy en mar nem vagyok a baratnoje azaz vege a kapcsolatnak...Nem telt el egy het megkellet volna jonnie es nem jott meg...Csinaltam harom tesztet es terhesseget mutatott elmentem nogyogyaszhoz es az is bizonyitotta,hogy terhes vagyok... Vedekeztunk de megis becsuszott a gyerek... Par nap mulva exem haverja kerdezte tolem,hogy tudom e mit hiresztel az exem rohogve...Kerdeztem mit..Elmondta,hogy exem azzal dicsekedett,hogy kilyukasztotta a gumit es errol nem szolt nekem... Es ezt elvileg mar rajtam kivul meg egy lannyal eljatszotta...Es kinezem ezt belole mert sokszor pedzegette nekem a temat,hogy o mar gyereket akar es mondtam,hogy en nem mert anyagilag nem allok ugy,hogy alberlet mellet egy gyereket is eltartsak vagy megszuljem...Most jelenleg ott vagyok,hogy munkahelyet is kell valtanom mindenkeppen mert orvoshoz se engednek el 8oraba vagyok bejelentve de 16 orat dolgoztattak a fizetes a 90 ezret se erte el... Az alberletbol kiraknak ha nem tudok fizetni hetfon a szuleim nem tudnal segiteni mas ismeroshoz nem tudok menni lakni es az abortuszra is 20 ezer forintom van...Nem tudom mit tegyek total ketsegbe vagyok esve es meg etelre sincs penzem ugy,hogy akar a jovo hetet kihuzzam.....
2016. júl. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész a gyámügyre, vagy ügyvédhez vagy akárhova ahol ki tudnak húzni pénzt a gyerek eltartására a srácból...dns teszt tudja bizonyítani hogy az övé, igy nem ellenkezhet
2016. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem a lányokat hogy ilyen agyatlan naplopó semmitérő emberekkel minek állnak össze. Legszívesebben azt mondanám, hogy úgy kell neked és remélem tanultál belőle, de ez elég durva lenne. Mennyi pénz kellene?

Egy bizonyos összeget tudnék adni és nem, nem kell érte cserébe semmi. Sajnállak tényleg de remélem tanultál belőle. Ha elfogadod, irj privátot. Nagy dolgokra ne gondolj de talán valaki még követi a példám és össszehozunk valamit. Majd egyszer visszaadod ha akarod. Inkább, mint hogy elkocsmázzam.

2016. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy pasi, aki azzal szórakozik, hogy kiszurkálja az óvszert?

Honnan sikerült kifognod ezt az elmebeteget?

2016. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Eleve az mar ugy derult ki,hogy nincs munkahelye,hogy elvileg tappenzen volt hetekig...Aztan rakerdeztem es mondta,hogy most mondott fel a cegenel... Es utolag tudtam meg,hogy nem is volt munkahelye...Hogy neki ez,hogy jutott eszebe,hogy a kotont kilyukaszgatja nem tudom de felkerestem es ramcsapta az ajtot masnap mikor felkerestem egy fiu ismerossel mar nem is lakott ott az alberletben ahol meghuzta magat es a lakotarsait is leszedte....
2016. júl. 8. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Jelentkezett az a semmire kellő?
2016. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!