Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan béküljek ki a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki a párommal?

Figyelt kérdés

Összevesztünk egy kis hülyeségen, ami a részéről nem volt jogos. Együtt lakunk, de már egy jó ideje nincs szex közöttünk, én meg ideges vagyok emiatt, ő fáradtságra hivatkozik. Amikor összevesztünk a fejemhez vágja, hogy "na pont ezért nem nyúlok már hozzád, mert ilyen vagy" és meg olyan mérges lettem amiért engem hibáztat hogy nincs szex, hogy visszaszóltam neki, hogy nem is kell hozzám nyúlnia, egyébként is egy nagy nulla az ágyban... Persze megbántam, hogy ezt mondtam. Utána egész nap nem szóltunk egymáshoz, max annyit kérdezett, hogy mi a kaja...

Ma próbáltam volna oldani a feszültséget, felvettem egy csinos fehérneműt és odabújtam hozzá. Ő lerázott engem, hogy nem kell erőltetni a szexet, ha úgyis egy nagy nulla a számomra. Mondtam neki hogy azt csak mérgemben mondtam, mert ő is úgy viselkedett ahogy... Az ölébe ültem és próbáltam volna puszilgatni, meg mondtam hogy nem akarok veszekedni, béküljünk ki, mert ez így nekem is nagyon rossz, mire ő ellökött magától és elkezdett sírni, hogy inkább hagyjam békén, mert már fel se áll neki... Meg hogy hagyjam is ha csak a szex miatt produkálom magam...


Nem értem hogy mi történt, mert nem olyan rég már a puszta látványomtól fel volt tüzelve... Nagyon nehezen viselem, hogy egész nap nem szól hozzám... Bezzeg ha ő sért meg engem akkor pár perc után már úgy viselkedik, mintha nem történt volna semmi, de ha én bántom meg, akkor napokig világvége van... Mit tegyek ebben a helyzetben?


2016. júl. 8. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
(ez egy hisztis k.wa, inkább keress egy férfit - de te is megéred a pénzed, "egyébként is egy nagy nulla az ágyban", miért kell valakit így letaposni, pláne a pasik erre nagyon érzékenyek - ha élvezitek a kölcsönösen bántalmazó kapcsolatot, hajrá, jól nyomjátok, pl. a "bezzeg" szó az ilyennek tipikus mottója, de ha jobbat akartok, hagyjátok abba)
2016. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mérgemben mondtam, nem gondoltam komolyan. De szerintem te is elég paprikás lennél, ha már hetek óta nem lenne szex, úgy hogy próbálsz közben megértő, türelmes és mézes-mázos lenni, aztán még te lennél hibáztatva...
2016. júl. 8. 23:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahol meg azt hittem vagy azt reméltem így utólag, hogy erre inkább a "na majd megmutatom én neked" lesz a reakciója és szexelünk egy hatalmasat, nem az hogy így befordul és sír...
2016. júl. 8. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért van dejavum Kérdező?

Sok melód lesz benne h visszaállítsd az önbizalmát.

2016. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami probléma van a cerkájával, ezért nem szexel veled, inkább veszekszik és másokat hibáztat. Vagy épp mással szexel. Jó csúnya volt amit a fejéhez vágtál de az amit ő mondott? Ő is egy nagy bunkó volt. Nem hisztizni kell hanem meg kell beszélni.
2016. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!