Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Most ünnepeltük az évfordulónkat a párommal. Minden évben elmegyünk egy jó éterembe, aztán otthon egy kis romantikázás szokott lenni. Mondtam a páromnak, hogy vacsi után meg szeretném lepni, ő ne készüljön semmivel. Mindent tök jól elterveztem, vettem egy flakon tejszínhabot meg fürdőolajat. Úgy gondoltam egy kicsit megfűszerezi az együttlétet, ha lenyalogatja rólam a tejszínhabot aztán utána meg veszünk egy romantikus fürdőt és az egész este tökéletes lesz. Gyorsan el is rohantam a szobába miután hazaértem, hogy befújjam magam tejszínhabbal aztán szóltam neki jöjjön be. Hát csak döbbenten nézett rám aztán közölte, hogy a tejszínhabban rengeteg a kalória inkább mossam le mert ő azt nem nyalja rólam le. (tudni kell róla, hogy rendszeresen kondizni jár és nagyon odafigyel arra, hogy mit eszik) Én meg szintén csak ledöbbentem és csak annyit kérdeztem tőle, hogy ezt a hülyeséget nem lehetne-e legalább mára félretenni hisz mégis csak évfordulónk van. Közölte, hogy nem mert ha most félre teszi félre teszi máskor is annak semmi értelme. Hát én elmentem lezuhanyoztam de fel sem bírtam fogni, hogy lehet ennyire megszállott. Ez kb olyan volt mintha pofon vágtak volna főleg, hogy örültem annak, hogy tök jól elterveztem mindent. Aztán meg ő értetlenkedett, hogy ezek után miért nincs nekem kedvem összebújni és azt mondja tök gyerekes vagyok. Szerintetek jogosan akadtam fönn ezen, vagy tényleg gyerekes ahogy viselkedtem?
2016. júl. 8. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Férfiként azt kell mondjam, ennel szánalmasabb és egyúttal gyerekesebb reakciót még életemben nem hallottam..az ő részéről természetesen. Az ilyet én ki is vágnám a fenébe
2016. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
A helyedben szerintem én is így reagáltam volna. Azért egy alkalomba nem halt volna bele, utána meg ennek tudtában értelemszerűen mással rukkolsz elő. Nem szakítóok persze, de sokkal másabb lett volna ha ő is úgy áll hozzá hogy "jaj kicsim, egy istennő vagy de inkább megfürdetlek mert nekem nem szabad tejszínhabot ennem" vagy akármi... Gondolom téged is inkább a reakciója akasztott ki, nem a tejszínhab-tilalom.
2016. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Szerintem nem jött be a számításod és ezért nagyon csalódott voltál. Ha a barátod fanatikus (és józan ésszel megértem az indokait), akkor ez van el kell fogadni. Ettől függetlenül én sem reagáltam volna másképp. :)

Füstölögd ki magad, azt legközelebb kígyóuborkát teríts magadra, az egészséges, és a bőrödnek is jót tesz ;)


Egyébként én más sok mindent ettem le a páromról, a lekvártól elkezdve a tejszínhabig, és imádom is az édességet, de 1-1 nyalás után már annyira telítődök az édes dolgokkal, hogy már nem élvezet lenyalni, hanem émelyítő, ami rontja az élvezeti faktort. Szóval ezekkel a dolgokkal csak csínján érdemes bánni, mint a fűszerekkel.


Amúgy ha okosan akarod kivágni magad egy ilyen helyzetből, akkor rákened a cuccot a testére és lenyalogatod te róla. Te nem diétázol :)

2016. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom, más férfi örülne, ha ilyen lehetősége lenne a párjával, micsoda tuskó. Jogosan akadtál ki, legalább akkor szépen intézte volna, ha már "belehal" egy kis tejszínhabba.
2016. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
47%

Pfff....

Gáz.

Mit kellett volna magadra tenni? Norbi Update virslikarikákat brokkolival?

(De benned is lehetett volna fantázia. Tudod,hogy megszállott,ezért csak egy kicsit,a legintimebb testrészeidre kellett volna fújnod. Arra lehet,hogy nem mond nemet.)

Na,ez már megtörtént,nem szakítóok,majd máskor sikerül;)

2016. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Soha nem jogos a kiakadás, csak mert a másik egyszer nemet mond valami szextervedre. Ha ő kér olyasmit, amit te nem szeretnél, mindegy miért, akkor ő is duzzogjon és játsza a sértődöttet napokig, meg akkor a sima összebújást is el kellene utasítania?


Amúgy rohadt gusztustalan, amikor az olvadó hab csepeg mindenhova, a bőr ragad, ha még valahog a hajra is rákenődik, az maga a röhej. Inkább komédiába illő lehettél ott habosan, mint szexi. Bár ez nem tartozik a sztoridhoz, ez csak a magánvéleményem.

2016. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Az mindegy, hogy külső szemlélőnek röhejes-e, sok dolgot csinál egy pár, ami másoknak nem tetszene, de ők elvannak.

Nos, ebben az esetben a másik nem volt vevő a dologra. Joga van hozzá... A meglepetéseknél megvan ez a rizikó, főleg, ha nem ismerjük eléggé a másikat. Lehet, hogy neki nem olyan remek ötlet a dolog...


Ezzel együtt kedvesebben is lehetett volna reagálni, ő, úgy látszik, ilyen. Tanulságos is lehet az ilyesmi, megtudunk a másikról valamit, amit addig nem...


A rengeteg kalória gyenge érv, arra ment ki az egész, hogy aktívan elégessétek, nem? Eh.


De a táplálkozás sokaknak szent dolog. Van, aki bizonyos esetekben kileng, mások a súlyosan beteg 100 éves nagyijuk szülinapján is visszalöknék a tortát, amit kedvesen megkaptak tőle... Bizonyos szemszögből alap, hogy SOHA nem eszik tejszínhabot az ember. De ahogy már írtam, a válasz stílusa elárulhat valamit az adott emberről.

2016. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen érthető a megnyilvánulása, sajna ez olyan helyzet amiből nem lehet jól kijönni...
2016. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
83%
hát nem tudom, szerintem ha nem vagy rá halálosan érzékeny elég gáz ha nem vállalsz be 5g cukrot (két kockacukor) egy jó kefélésért.
2016. júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Oszinten, van meg valaki a foldon, aki azt hiszi, hogyha tejszinhabban tocsog a teste, az izgato? Picit az ujjadra fujni, vagy az overe es erotikusan lenyalni, vagy a farkara/melle fujni es szinesiteni az oralt, az lehet tenyleg szexi, de tejszinhabban tocsogni es azt varni hogy lenyaljon... hat az inkabb csak ilyen filmesen szanalmas :"D. Nem csodalom hogy rogton a kaloriak jutottak eszebe es orult hogy van valami kifogasa. Ettol fuggetlenul nem kellett volna igy kiakadnia, de te se akadj ki mert o ezt mashogy latja es nem inditotta be.
2016. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!