Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint van mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint van mellettem egy barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy-két hete járok..De fura dolgok vannak itt képben... Elvileg az unokanővérével lakik egy albérletben... Viszont akit nekem mutatott,hogy unokanővére az két éve olyat írt egyik képe alá,hogy "szerelmem" és van is a lánynak olyan képe fent ami ennek a fiúnak a lakásában készült tavaly.. De elvileg a három éves kapcsolata 3 honapja ért véget...Mrg hogy elvileg volt pár lány aki azt hitte az ő unokanővérére akiröl most szó van,hogy az neki valakije... Mondjuk már az is fura,ha hivta ezaz allitólagos unokanővére nem vette fel sose a telefont csak akkor ha nem volt velem de másnak se vette fel a telefont...Az is fura,hogy amikor a srácnál voltam takaritottam kicsit és rákérdeztem,hogy minden rendben az unokatestverevel ki tudott erte menni? Erre elkezdte meselni,hogy az allitolagos unokanővérének feltűnt,hogy valaki takaritott de először ő letagadta aztán bevallotta,hogy lett barátnője...Az is fura,hogy a hétvégén lesz egy kerti sütögetös programja a barátaival elöször pedzegette,hogy megkérdezi nem lenne e baj ha engem is vinne...Aztán igy este fele nem emlitette,hogy majd megkerdezi mi lenne ha mennek en is hanem mondta h 6 fele kell mennie...De elvileg másoknak is ott lesz a barátnője...Fura nekem ezaz egész persze ha rákérdezek és vaj van a füle mögöt 100%,hogy lefogja tagadni...Hogy tudnám az igazságot kideriteni?!
2016. júl. 9. 03:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd ezt a pasit,zűrös,hazudozó.
2016. júl. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van nője, vele fog menni a hétvégén. Hazudik ez mindenkinek. Menj fel egyik este hozzá, állíts be váratlanul, amikor tudod, hogy otthon van az "unokanővére" is. Akkor minden kiderül a szembesítéskor. Hallgass a megérzéseidre, azok a helyesek.
2016. júl. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd őt, eléggé lúzer a srác.
2016. júl. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a lépcsőházukba nem tudok csal úgy bemenni mert nincs kaputelefon és csak ilyen csipogoval lehet nyitni az ajtót amihez oda rakod a müanyag kis izét aztán csipog és beenged és ez csak az ott lakoknak van... :\
2016. júl. 9. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj a lánynak h unokatesója-e a srácnak?Mert neked azt mondta,szeretnél tisztán látni.Valószínűleg a csaj a bnője.
2016. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez is jó ötlet de ha tényleg az uokatesója ami sztem max 2% esély akkor szépen beégek...
2016. júl. 9. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Amit leirtal, az alapjan a csaj a bnoje. Egyertelmuen minden jel erre mutat. Meg leplezni se tudja a srac. Szerintem rugd ki meg idoben. Esetleg a bnojenek kitalalhatnal.

N

2016. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj a lánynak. Vagy a barátodnak említsd meg, hogy meg szeretnéd ismerni és hárman elmehetnétek valahova. De bármilyen kifogást mondhatsz neki, hogy miért szeretnél vele találkozni és ha mindegyik elől kitér, akkor kérdezz rá egyenesen.
2016. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az lesz.. Gondolkoztam ezen :D
2016. júl. 9. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Írd majd meg hogy végül ki is a lány, uncsitesó vagy bnő :D
2016. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!