Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt elhagy, nem is szeret/szeretett igazán?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagy szerelemben, de nem stabil kapcsolatban. Sok konfliktusunk volt eddig, ő nagyon nehezen hajlik a kompromisszumokra.

Házasságot szeretnénk, viszont a gyerekvállalás kérdésében nem egyezik a véleményünk. Én 1 gyereket szeretnék, míg ő 3-at minimum... Náluk sok a nagycsaládos, így ez a normális neki.

Mondtam, hogy alapvetően nem vagyok gyerekpárti, azt az egyet is miatta vállalnám, annyira szeretem.

A válasza az volt, akkor keres olyat, aki szül neki többet. Nem tudom, mennyire gondolhatta komolyan, de azóta eléggé máshogy áll hozzám, és nem pozitív értelemben.

Kérdésem az lenne, ha emiatt elenged, akkor nem is igazi társam, nem is szeretett sosem?

Úgy gondolom, mindenre létezik megoldás, ha már úgy döntöttünk, együtt képzeljük a jövőnket...


2016. júl. 12. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Értékrend,világnézet...ésatöbbi...nem lesz hosszú letű a kapcsolat.

Egyezzetek ki 2 gyerekben.

A véleményed egyébként,és az övé is változhat,körülményektől,sok mindentől függőenn.

2016. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, ha emiatt képes szakítani, akkor úgy kell neki. Akkor keressen mást, jobban jársz, ha nem vele tervezel.


De erre magadtól nem igaz, hogy nem jöttél rá?!

2016. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Inkább azt gondolom, hogy éretlen. Nem tudja mekkora felelősséggel jár még egy gyerek is, mennyi időt, energiát vesz el - lelkileg is - és h anyagilag is mennyire megterhelő. Csak dobálózik azzal, hogy MINUMUM 3. Sok férfi fel se fogja a súlyát ennek, mivel a legtöbb nem veszi ki rendesen részét a nevelésből.

Meg mi ez a fogalmazás, h NEKI szül a nő? Hol él ez?

Nem régimódi, hímsoviniszta kissé?

2016. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Az fájhatott neki nagyon,hogy azt az egyet is csak miatt vállalnád.Te ezt a dolgot pozitívumként értékeled pedig nem az.Alapvetően különböztök,ezt nem lehet a szőnyeg alá söpörni.

Nekem biztosan megfordulna a fejemben,hogy milyen szülő lesz abból az emberből aki nem akar gyereket,de mégis bevállalja a párja kedvéért.Ha az egy gyereket szívből akarnád akkor talán ő is elfogadóbb lenne.

2016. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki fontosabb az,hogy olyan párja legyen,aki ugyanazt szeretné mint ő


És ne olyan, akivel kompromisszumot kell kötni

Ez a dolog csak akkor kényelmetlen az embernek, ha nem szereti igazán azt, aki mellette van, különben képes lenne közelebb hozni az elképzeléseket

Nem szeret annyira,hogy lemondjon vagy változtasson a vágyain

2016. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pontosítok, azért vállalnék gyereket, mert Ő van mellettem, csak Tőle szeretnék.


Köszi a válaszaitokat.

2016. júl. 12. 22:52
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Szülni nem akarsz 3-at vagy nevelni ? Ha csak a szülés a baj, akkor no problémó lehet örökbe fogadni. Ha a nevelés, akkor valószínű az lesz amit a barátod mondott. Nem hinném, hogy nem szeret, de nagy családot akar ennyi. Akár mennyire szeretnék valakit dobnám, ha nem akarna gyereket. Mondjuk a számokat tekintve, nálam már akár egy is elég, de örülnék a 2 vagy 3-nak.
2016. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor keressen egy ellős tehenet...

Megkérdezném téged szeret, vagy csak arra kellessz, hogy kipottyants egy rakat gyereket neki?

Neked is van önálló döntésed amit tiszteletven kell tartania ha téged és önmagadért szeret.

2016. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ő szeretne sok gyereket, te meg nem szeretnél egyet sem, akkor mi értelme van a kapcsolatnak?
2016. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért, egy kapcsolatnak csak akkor van értelme, ha gyerek születik benne? Hát én nem így gondolom.
2016. júl. 13. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!