Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ütött belém? Nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött belém? Nem szeretem már a pasimat? Nagyon szégyellem magam

Figyelt kérdés

A pasimmal együtt lakunk. Aki kivülröl látjaba kapcsolatunkat, irigy ránk.

Pedig nincs miért. Szerintem nem vagyunk meg jol. Sokat veszekszünk s én olykor nem birom a dührohamait és a hangulatingadozásait.

Nos de a lényeg a paaimnak van egy öccse aki alapbol nem azvesetem..de aranyos és szinpatikus nekem. Plusz a pasim 8az öccse pedig 2évvel idősebb nálam...tehát vele még jobban is kijövök sokszor mint a saját párommal...vicces.

De bem tudom mi miatt...azért mert nem jo minden velünk..vagy passz. És szégyellem...de olykor elgondolkozom azon hogy az öccsével milyen lehet khmm..az ágyban...

Tudom elitéltek.

Nem tudom mi van velem.

Nem az a szexi pasi a tesoja

A párom sokkal férfiasabb meg joképübb...de tetszik az öccsében a higgadt lataság...az a gyengéd nyugalom...ahogy rám figyel amikor beszélek..élvezem a figyelmét is...


És sokszor azon kapom megam hogy nézem azbajkát amikor találkozunk vele. És elgondolkodom hogy vajon hogyan csokolhat...


Mi van velem??


2016. júl. 13. 00:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mint írtad nem vagytok meg jól és elkezdtél másfele kacsingatni. Mi itt a kérdés?
2016. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem igazá gondolok a tesojára amugy.

Meg csak akkor talákozom vele ha a pasim is.

De van benne valami ami érdekel és izgat.

Komolyan nagyon béna vagyok meg r..banc. Tudom.

És nem tenném töbkre őket meg nem csalnám meg a pasim. Pedig olykor megérdemelné mert elhanyagol és meg sem becsül. De valaniért érdekel az öccse


Nem vagyok belezugva.

És nem akarnék járni vele...nem az esetem...mert velem egyidős...velem egymagas...lusta..sok idegesitő szokása van stb.

De amikor beszélek rám néz mert annyira figyeli a mondandómat.. Udvarias velem... Nevet a vicceimen...és van benne egy gyengédség egy nyugalom. Na ezek egyik se jellemző a pasimra....

De ha meg akarna csókolni nem tiltakoznék.

2016. júl. 13. 00:45
 3/19 A kérdező kommentje:

Értrm.

De emberek között melozok. Naponta sok pasival talákozom van köztük 10/10es...de csak a pasim tesoja iránt érzek igy... Ez megijeszt


Én azt csodálom hogy a pasimnak hogy nem tünik fel hogy sokszor bámulom az öccsét az meg néz vissza mélyen bele a szemembe.

2016. júl. 13. 00:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Ösztönlény vagy ember vagy? Ez itt a kérdés. Bírj magaddal és rendezd a kapcsolatodat a pasiddal! Vagy vergődjetek zöldágra vagy szakítás, költözés és ú élet. Az öcsikét meg kerüld el, most csak azért vagy oda érte, mert amit nem látsz meg a pasidban, azt benne igen és hiánypótlás lenne.
2016. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Amikor minden rendben velünk én akkor is ezt érzem

Kb. 1Éve van igy amit leirtam..de most erősödött föl..azt hittem elmulik és csak az "ujdonság"... De nem..

2016. júl. 13. 00:52
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért hívod magad r***bancnak? :/


Fantáziálsz egy srácról, de ennyi. Nem léptél félre, nem csaltad meg.

Ha nagyon azt érzed hogy msáhol találod a boldogságod, akkor indulj! Ne rabold se a magad idejét, és a barátodét se! Eezer férfi van a világon, ne pont az öccsét szúrd ki ha mégis szakítotok. Max. pár év múlva, ha tényleg ő a nagy ő...


Ui: Minden kapcsolatban vannak problémák. Veszekedések, a másik hülyeségének elviselése. Kompromisszum és beszélgetés! Ez az alapja. Beszélgessetek, határozzatok meg dolgokat, hozzatok saját szabályokat (pl. haraggal ne aludjatok el, vagy minden küszöbön adni a másiknak egy puszit, stb.). Egy kapcsolat nem arról szól, hogy nincs vita, minden tökéletes, minden jó. Ez baromi unalmas lenne...Fúj! Szóval nyugi. Csak érezzétek magatokat jól a kapcsolatban, mert ha teher már a másik személyének "elviselése" akkor van gáz. Amíg minden nap van boldog pillanatod vele, addig minden oké :)

2016. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A legtiltottabb gyümölcs lenne a legédesebb.
2016. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Koszonom.


Amugy az öccse is fura

Amikor beszélek abbahagyja amit csinál és figyelnesen néz rám.

Ha rámnéz elmosolyodik... Vagy felveszi velem a szemkontaktust és eltart pár másodpercig majd cagy é vagy ő zavartan félrenéz vagy az a tipikus "öhhmm..szóval.."- és folytatjuk tovább a sztorit...

Nem értem ezt a viselkedést sem tőle.


Meg hogy nem veszi ezeket észre a pasim??

Multkorbis társasoztunk 4en

A pasim én az anyukájuk meg a teso.

És feltünt hogy 10perce oltogatjuk egyMást mi ketten meg vihogunk... És mondja a párom nevetve hogy "ezek zakkantak... De Mi is a poén?"

Erre nem tudtunk válaszolni (de már é se tudtam min nevetünk a tesoval) csak összenéztünk és röhögtünk ez ment este..

Mire az anyukájuk is nevetve "na ezek tipikusan egyjoruak 2lüke"


Nem hiszem el hogy nem látszik kivülröl hogy az egyikünk bejön a másiknak.


Vagy é nem..nemtudom

2016. júl. 13. 01:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Milyen játékkal játszottatok?
2016. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Monopoly
2016. júl. 13. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!