Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki jellemezné a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki jellemezné a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mi egy fiatal pár vagyunk. Együtt élünk. Évek óta együtt vagyunk, de mégis úgy érzem, mintha egyedül lennék. Nem járunk el sehova,magától semmit se jut eszébe a világon. Virágot se kapok tőle soha, a programokat is én találom ki, mindent nekem kell kikönyörögni. Bezzeg ha szexről van szó, arra rögtön, azonnal ugrik is, persze a szex sem az igazi.Általában itthon vagyunk, én csinálom a dolgomat, ő meg azt amit akar. Ha kérem a segítségét valamiben, akkor vagy jön és segít, megcsinálja, vagy nem szól rá semmit, és megismétlem mire kértem, akkor meg megemeli a hangját hogy hallottam, de magától SEMMIT nem csinál meg. Már vagy két és fél éve így megy, azelőtt nem volt ilyen gond. Már kezdem unni hogy se erre se arra. Nem arról van szó hogy leszólom őt mindenben,hogy ő ilyen meg olyan meg hű meg a ha, de szerintem attól hogy régóta együtt vagyunk és együtt élünk, még nem jelenti azt hogy be kell poshadni, mert ettől függetlenül még fiatalok vagyunk. A háztartásba meg szerintem kérhetek segítséget tőle, vagy a ház körüli olyan dolgokban, amiket ő is meg tudna csinálni. Teszek fel egy példát... Most ÉN festek ki itthon, nem azt mondom hogy egy nő pl én nem tudom megcsinálni, mert megtudom, de még ennyi se várható el tőle. Elhiszem hogy fáradt lesz délután mire hazaér, én is az vagyok, én is hajnalba kelek, de nekem még akkor is van némi erőm hozzá, hogy készítsek neki ételt, mire hazaér a tányérba kiszedve a kaja, stb stb. Én sem vagyok tökéletes, mostanában türelmetlen vagyok, feszült.



Hogyan reagálnátok ezekre? Ti mit tennétek?

Köszönöm előre is a válaszaitokat!


2016. júl. 13. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Megadod a számod? :)
2016. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mond kihaló félben van....

beszéld meg vele mi a probléma,ugyan ezeket elmondhatod neki is,te viszont egyre magányosabb idegesebb leszel,ez meg 1 idő után akár az egészséged kárára is mehet.Lehetséges h már nincs szerelem köztetek csak a megszokás és emiatt a férjed is csak 1 dolog érdekli,beszélj vele,ha nem ért abból,akkor neked kell dönteni hogyan tovább.

2016. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, csak együtt élünk. Én 22, ő 24 éves.
2016. júl. 13. 11:30
 4/10 A kérdező kommentje:
És rengeteget beszéltem már vele erről, egy ideig volt eredménye a veszekedések után, utána már minden ugyan olyan lett.:(
2016. júl. 13. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Sajnálom h így alakul ez az egész sztori...

A szereted akkor mellette maradsz és próbálod megértetni vele,ha nem sikerül v eddig sem ment akkor szerintem ne erőltesd,mert 1 idő után te teszed magad tönkre emiatt :(Hajrá :)

2016. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő nem mutat hajlandóságot a változtatásra, nagyon sok esélyt nem látok hosszútávú kapcsolatra.Beleesett abba a hibába, hogy elkényelmesedett, már megszerzett és Innentől nem kell (szerinte)tennie semmit a kapcsolatért.Az ingyen kiszolgálás és szex meg természetessé vált neki.
2016. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Drágám, ha már több alkalommal beszéltél is erről a dologról a pároddal, és semmi változás, akkor ez a vonat elment. Jobb most mint 10 év múlva egy elvesztegetett évtized miatt bánkódni.

Keress magadnak egy férfit, aki legalább annyira tisztel, hogy ne nézzen házi rabszolgának.

36F

2016. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Tini korodban félreismerted, 20 éves korodig még "viselkedett" de valójában ő ilyen. Tunya és tapló.

És ez még romlani fog.

2016. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Egy szôval tudnâm jellezni sajnos...
2016. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*jellemezni
2016. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!