Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedek állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedek állandóan ok nélkül a párom exeire?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. A kapcsolatom elején nem voltak ilyen gondjaim, de félév után állandóan azon a lányon kattog az agyam akit a párom előttem szeretett(megjegyzem nemvolt köztük semmi).Utána megint lecsillapodott bennem ez a gondolat és most megint rajta kattog az agyam és az exein,hogy mi lesz ha valamelyiket közülük fogja választani helyettem vagy megint elkezd beszélgetni valamelyikkel és bepróbálkozik a csaj. Én szeretnék bízni a páromban, nincs is okom arra,hogy ilyeneken törjem az agyamat, hiszen a párom semmi okot nem ad arra, hogy én féltékenykedjek.Megbeszélni ezt vele nem akarom,hiszen már megbeszéltem vele ezt még régebben és akkor megnyugtatott, de nem akarom ezzel idegesíteni.Nem mutatom ki a páromnak a féltékenységemet a 'semmire' hiszen csak a kapcsolatunknak ártanék vele.

Amióta a párom elment nyaralni jobban bennem van ez, de még ígyis törődik velem,hogy ő odavan!

A párkapcsolatunkban ahogy én látom a párom boldog velem.

Lányok ti éreztetek már hasonlóképpen? Hogyan sikerült kiverni a fejetekből?

A párom 24F és 22L.



2016. júl. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Éreztem már ugyanígy nagyon sokáig és nekem is közben jött ez elő amikor a barátomat felkereste az egyik exe. Sajnos ez a saját önbizalomhianyodbol ered :/ vagy elfogadod magad és azt hogy a barátod csak téged szeret és nem számít ki mással beszél, vagy megvarod amíg elmulik az érzés. Nekem kb fél évig tartott ezt "feldolgozni" bár a barátom úgy beszelgetett hónapokig az exevel hogy nekem nem mondta el szóval nekem még egy ilyen hazugsagot is fel kellett dolgoznom. Azóta már eltelt egy év és a barátom még mindig engem szeret, de amúgy meg is mondta anno is hogy neki csak egy ismerős az exe de hát ki tudja ezt így elfogadni?

Nyugi te is majd túllepsz ezen és nem fogod feleslegesen marcangolni magad :)

2016. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert önbizalom hiányos vagy
2016. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert ha nincs semmi probléma, generálni kell egyet.Te is ezt teszed.

41/N

2016. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ismerős, én volt, hogy annyira görcsöltem ezen, hogy egész éjszakákat átbőgtem, mert már olyan képek voltak a fejemben, hogy ők újra összejönnek, engem megcsal vele, elhagy... holott nem is beszéltek!! :D de én már túlképzeltem mindent..

önbizalomhiány, én is erre tippelek. én sem vagyok megelégedve magammal, a párom exe pedig még női szemmel is egy bomba nő, szóval ehm... tipikusan olyan gondolataim vannak, hogy egy ilyen csaj után mit akar egy krumplitól?

2016. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!