Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg le fog szokni a cigiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg le fog szokni a cigiről?

Figyelt kérdés
A párom megigérte, hogy amikor összeházasodtunk ő leszokik a cigiről. Sokan mondják, hogy á, úgysem fog. Nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet csak azt akarja, hogy az övé legyek és onanntól már lazithat, és nem is fog leszokni .
2016. júl. 13. 16:47
1 2
 1/13 Feketeruhasember ***** válasza:
94%
Nem fog leszokni, de ha téged ez zavar, akkor miért jössz olyannal össze? Én sem dohányzok, de nem várnám el mástól ezt. Ez egy abszurdum, szeresd úgy ahogy van, vagy hagyjad.
2016. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fordíts az álláson. Ha leszokik akkor összeházasodtok :DD
2016. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Feketeruhasember ***** válasza:
65%
Mármint azt nem várnám el hogy csak azért szokjon le, mert engem zavar.
2016. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehogy kértem, nem is kellett mert a kapcsolat elején magától mondta, hogy le akar szokni.
2016. júl. 13. 17:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Második, gondoltam erre is már.
2016. júl. 13. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem egy esküvő miatt, de könnyen lehet, hogy le fog szokni, éppen ma gondolkodtam ezen, itt vagyok egy 10 fős társasággal nyaralni, pár éve 8-an dohányoztunk, ma már csak 1 ember. Szerintem ez csak az áremeléseknek köszönhető és hogy nem lehet vendéglátó helyen dohányozni. A helyedben én sem kérném rá, ez az ő döntése kell, hogy legyen, ha csak rá van erőltetve könnyebben visszaszokik.
2016. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Látom, nem erőlteted. De ha most nem zavar, az, hogy büdös a cigitől, akkor miért is kellene leszoknia? Én nem hiszem, hogy egy bagóssal tudnék csókolózni, a házasságnak meg ehhez semmi köze, ha szereted akkor menj hozzá.
2016. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem is zavar, de nem egészséges és még csak nem is olcsó. Persze ha úgy állnánk, hogy nem számitana a pénz akkor csak az első dolog állna fenn, az egészség.
2016. júl. 13. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Válaszd külön a leszokást és az összeházasodást. A kettőnek egyébként sincs sok köze hozzá, ráadásul nem helyes zsarolást alkalmazni (az sosem vezet eredményre), nem helyes olyan ígéretre rávenni valakit, amit úgysem fog betartani. A dohányzásról, azaz egy függőségről való való leszokás csak annak egyszerű, aki nem függő.
2016. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A dohányzásról le lehet szokni, ha van belülről fakadó motiváció (ezt úgy értem, hogy ha tényleg ő akarja, és nem más). :) Szerintem is fordíts rajta, akár most is leszokhat a dohányzásról, legalábbis elkezdheti :P Aztán a házasságig kiderül, hogy van-e elég motivációja :D
2016. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!