Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem zavar vagy Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar vagy Ti is megsertodnetek?

Figyelt kérdés

A pasim pont 1eve vett uj Iphone telot. Jo sokba kerult ..meg reszletre vette ami meg nem jart le.

De most kitalalta hogy neki masik Iphone kell. Es ujara akarja cserelni.

Igaz nem akar fizetni erte..ezert cserelne vagy szamittatna be a mostanit...

Azt mondta 20nal tobbet nem akar rafizetni...

Illetve megigerte higy megbeszeljuk ha elcsereli stb.

Erre latom facen hogy az egyik haverjanak irt kommentbe h elado a teloja...


Ugy felhuztam magam.


Minek evente uj telefon??

Plusz miert nem beszeli meg velem a terveit?


2016. júl. 19. 11:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Iphone6 van neki.

1eve ezert sirt a szaja...mostmeg mar unja meg nem is tetszik neki annyira stb.

Minek ez a dedos viselkedes es miert nem tud megulni a seggen???

2016. júl. 19. 11:55
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát, az az ő telója, ő pénze, szerintem az ő dolga hogy mit csinál vele. Bár akkor más a helyzet, ha közös kasszán vagytok, esetleg közösek a költségek vagy közösen gyűjtötök valamire, akkor valóban illene veled is megbeszélnie.
2016. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha az ő pénze akkor semmi közöm hozzá. Ha közös a kassza akkor jogos lenne!
2016. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Húúúúúúúúúúúú, micsoda probléma. Most akkor akadjak ki én is? A párom, szó nélkül lecserélte a kocsiját. Talán hagyjam is el, mert nem szólt? Ne legyél már gyerekes. Érteném, ha a lakásotokról lenne szó, de egy teló?
2016. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Csak a konyhapenzunk kozos.

Mindketten magunk osztjuk be a penzunket...persze ha venni kell vmit akkor felezzuk a koltseget stb.


Engem az zavar hogy meg sem beszeli velem..meg elegem van h mindig rajon vmi uj hulye hobort...

Eddig motorozott evekig..azt eladta...erre itt ez a telofuggoseg

2016. júl. 19. 11:59
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a "pasid" és nem a párod, kislány!
2016. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Ha a konyhapénzből nem nyúl le csakhogy legyen új telefonja, akkor mi a probléma? Saját pénzéből veszi. Tőled sem fog kölcsön kérni! Akkor? Szerintem inkább legyen ilyen hóbortja és költse ilyere a SAJÁT pénzét mint drogokra! Gondolom az se lenne jobb!

Aztán, h az ilyen nők mellett nem maradnak meg a pasik... érthető!

2016. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
gyerekes kérdés, nagyon alacsony szinten mozoghattok, ha ezek a dolgok problémát okoznak a párkapcsolatotokban.
2016. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Még nem nőtt fel eléggé, és nem képes beosztani a keresetét, félretenni főleg nem fog így.

Kifolyik az ujjai közül a pénz.


Egy kis tinglitangli összejárás során ez nem annyira cink, de ha komolyan tervezel vele, beszélgessetek, hogy a továbbiakban ki hogy gondolja a pénzügyeket.

Amúgy amíg külön kasszán vagytok, addig tényleg azt csinál a pénzével, amit akar. De szólj neki, hogy ahhoz sincs közöd, ha elfogyott...


Ha nem látod rajta, hogy próbál megkomolyodni, akkor dobbants addig, amíg nem csúszik be egy gyerek... Onnantól bahhatod a külön kasszát, ott fogtok mellette éhen halni.

2016. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Saát pénzén azt csinál, ami neki jól esik, nem az anyja vagy aki zsebpénzt ad, hanem a párja. Képes magától döntést hozni.


Én se vennék új telót minden évben, de ez nem azt jelenti, hogymás nem teheti, ha nem kérdez meg előtte. A helyet, hogy fehúznád magad hót fölöslegese, próbáld megérteni, hogy neki miért fontos.

2016. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!