Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek eljönne az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljönne az exem ha elhivnaám valahova?

Figyelt kérdés
Egy éve szakitottunk a volt párommal de békével váltunk el.Ezután párnapra másik barátja lett akivel egy évig járt és most egy hónapja szakítottak.közbe rámirosgált hogy mi van velem meg ilyenek de én nemfoglalkoztam vele.A barátnője üzent hogy szakitottak és mondja el nekem.Most elkeztem vele facebookon beszélni és megkérdeztem tőle hogy miért üzente ezt nekem és azt mondta ,hogy csak én voltam az első nagy szerelme és hogy nekem ezt tudni kell,hogy szakítottak meg képeket is küld magáról.De azt is mondja hogy neki van most valaki alukulóba de ezt csak nekem mondja és szerintem hazudik csak az a baj hogy nemtudom eldönteni,meg nemakarom hogy összekavarjon és hogy szórakozik velemSzerintetek ha elhivnám valahova eljönne velem?mi lenne a helyes döntés?

2016. júl. 19. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Tuti elmenne, legfőbb nem egyből, lehet majd kéreti magát. Amúgy ja, rájött, hogy a másikkal nem megy és visszasír téged. Én nem mennék vele sehova, mert egyszer már nem ment a dolog, esélyes, hogy most sem fog.

Várnék egy-két-három hónapot... ha addig nem keres magának mást, akkor tényleg kitart melletted. De gyanítom, ha nem engeded a közeledbe, keres magának egy hónapon belül vigaszt.:)

2016. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmenne veled.

Ha te is akarod, akkor nyugodtan repülj rá.

Mazeltov!

2016. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a tini párkapcsolatok kategóriába írtad?
2016. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Sztem egy próbát megér.
2016. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!