Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom rendszeresen nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rendszeresen nézegeti más lányok profilját, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez mennyire normális, vagy hogy ez ellen tehetek-e bármit. Ez azért volna, mert nem szeret/kíván? Általában ugyanazokat az embereket nézegeti és természetesen titokban, nem előttem, bosszantásképp. Ha rákérdeznék valószínűleg le is tagadná, mert régebben törölgette a facebookos keresési előzményeket. Csak lebukott, mint a hazudozók általában. Saját bevallása szerint is beteges hazudozó volt régen, csak már leszoktattam (valamennyire).


Szóval a rövid történet felvázolás után, a kérdésem még mindig az lenne, hogy aggódnom kéne? Félek, hogy a jövőben még durvábban titkolózni fog... ez ellen valamit lehet tenni? Egy 1 éves kapcsolatban élünk, még menteném, ami menthető...

Előre is köszi a (hasznos) válaszolóknak!



2016. júl. 19. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Önmagában ha nézi az még nem baj. Irogat is valamelyiküknek?

Én azért óvatos lennék, parázni szerintem nem kell, de én nyitott szemmel lennék és próbálnám kideríteni milyen kötődése van az adott lányokhoz. van e barátjuk stb. lehet csak régi iskola társak

2016. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 epik2016 válasza:
egy beteges hazudozót sose fogsz leszoktatni róla ismerek ilyet,ha csak nézegeti szerintem nem probléma mert az utcán is megnézi a nőket ahogy te a fiúkat és mégsem szól de tudja.
2016. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a beteges hazudozás miatt aggódnék. Próbáljátok meg kideríteni, mi miatt érzi szükségét, hogy titkolózzon és hazudjon, onnantól kezdve valószínűleg meg fognak szűnni a problémáitok. Beszélgess vele sokat.
2016. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én igyekszem és tényleg javult is az "állapota" szerintem :)

Az elején még durvábbakat is csinált, beszélgetéseket törölgetett, meg hasonlók, éppen ezért nem tudhatom, hogy most beszél-e valaki olyannal, hiába pillantok oda. Éppen ezért a bizalmam is megtépázott kissé, ami csak még jobban nehezíti a dolgokat. De tényleg szeretem, és nem tudom most ebből a felállásból hogyan tovább...

2016. júl. 19. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
És neked kell egy ilyen pasi? Szerintem van okod aggódni, de nem (csak) a nézegetés miatt.
2016. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze most csak a legrosszabb dolgokat írtam le róla, de még soha nem szeretett senki úgy engem, ahogy ő szeret.

És mint mondtam, én is szeretem őt.

2016. júl. 19. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azért nézegeti őket mert tetszenek neki? Mert én ugyan nő vagyok, de egyáltalán nem biztos, hogy azért nézek meg valakit mert tetszik, számos oka lehet. Néha beszélgetéseket is töröltem régebben de nem azért mert titkolóztam, hanem mert feleslegesnek éreztem hogy ott vannak, csak a fontosabbakat hagyom meg. De te ismered a barátod, nem tudom pontosan, hogy ő miért nézeget másokat. De vele kell megbeszélned elsősorban, lehet látni rajta hogy hazudik ha tényleg jól ismered.

24/L

2016. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rejteget valamit, annak oka van...

De mint mondtad, nem szeretett még senki úgy téged mint Ő és Te is szereted Őt. Probléma megoldva.

Ha rejteget valamit azt meg észre fogod venni idővel..

2016. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Gondolom, nem valami társkereső proliok, hanem a face.

A nézegetés nem sokat jelent, én is nézegetek fiúkat, lányokat... "közösségi" oldal, ettől az.

Ez viszont nagyon nem párkapcsolati dolog:

"természetesen titokban, nem előttem, bosszantásképp."


Miért jó neki, hogy téged bosszant? Tényleg annyira szeret?

Kételkedek.

A töretlen optimizmusodban is, hogy majd te a szerelem erejével kikezelsz egy beteges hazudozót.


én is azt hiszem, "a jövőben még durvábban titkolózni fog"... és ez ellen nemigen tehetsz semmit.

2016. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!