Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ragályos lett ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ragályos lett ez az új divat

Figyelt kérdés
Nyilván sokaknak ismerős ha azt mondom, h van az új őrület a Pokemon Go applikáció, ami teljesen beteggé tesz 1-2 embert. A barátom is kezd átesni a ló túlsó oldalára. Cikázik egész napokat kint össze-vissza. Most is, h 1 óra múlva megy ki "vadászni", mert kedve van. Én örülök neki, h mozog legalább, de nem hiszem, h sötétben, amikor rosszabb a láthatóság, akkor kell kimenni a telefont bámulni.. Nem hiányzik senkinek sem, h baleset történjen. Ráadásul most kerülnek már fel a netre hasonló cikkek balesetekről, ami ez miatt a játék miatt történtek. + Azt sem szeretném, h függő legyen! Nem ítélem el, játsszon vele, de szerintem ez már kezd túlzásba átmenni és kezdek haragudni erre...
2016. júl. 19. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezt hívják úgy, hogy természetes szelekció. Akinek ennyire nincs esze, az menjen is. Csak a legerősebbek maradjanak életben!
2016. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kívánom senki halálát tényleg. De este ezért kimenni.. Felelőtlenségnek tartom. Plusz most azzal "javítja" a helyzetet, h az anyja is megy, mert legalább őt rávette a biciklizésre!
2016. júl. 19. 19:30
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy te is találtál egy tök jó kis appot, a neve Tinder, szóval amíg ő kint kóvályog, te addig átugrasz hozzám. Ő is mozog, te is mozogsz.
2016. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Újdonság varázsa.

A mostani huszonévesek most nosztalgiáznak.

Adj neki láthatósági karkötőt, és várd amíg lecseng.

2016. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3# :D


Ez nagyon jóóóó szöveg :D :D :D :D :D :D "Butus" szöveg de jó! :D

Az igazság az, h nekem is meg van ez az app de én ennyire elvetemült nem vagyok, h azért kóvályogjak kint az utcán össze-vissza. Amikor eszembe jut felnézek rá és ennyi... :D

2016. júl. 19. 19:36
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmasnak tartom. Még egy ok (pontosabban app), hogy jobban belehülyüljön mindenki a telefonjába. Úgy tűnik, még mindig kevés az az idő, amit a mobiljukba belemerülve töltenek az emberek az utcán...
2016. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó pofa játék tényleg... de ez már szerintem beteges!
2016. júl. 19. 19:44
 8/17 A kérdező kommentje:
Pontosan, igen, ezért beteges!Legyen valami szórakoztató, de ne tegye zombivá az embereket!
2016. júl. 19. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha az együtt töltött időtökből vesz el, akkor megértem, hogy ki vagy akadva... De ezt a játékot nemcsak zombimódban lehet játszani akkor sem, ha teszem azt, egész nap játszik. Mi a párommal együtt buzultunk bele, mi is tudunk ám órákat kövályogni, akár este is, közben beszélgetünk, röhögcsélünk, fagyizunk egyet, felfedezünk új helyeket, és még mindig értelmesebb mint ágyban dögleni egész nap. Meg legalább mozognak az emberek egy kicsit :).

Nem kell a telefont folyamatosan bámulni, nekem is csak ott van a kezemben, hogy menjenek a kilométerek, ha zizeg, akkor félreállok, hogy ne akadályozzam senki útját, de ha kifejezetten keresek valamit, akkor eleve lassabban közlekedem, és akkor sem egész idő alatt a telefont bámulom. Szerintem lehet ezt okosan játszani.

Esetleg adj rá látharósági mellényt, vagy menj vele, és figyelmeztesd, túl sokat nézi a telefont, attól nem jön több pokemon.

At emberek java pár hónapon belül meg fogja unni, szerintem nem kell aggódni, ha eleve nem volt pokemonfüggő.

Persze teljesen megértem, hogy aggódsz érte, nem szeretnéd, hogy baja legyen, stb. Próbáld leültetni és valami kompromisszumot kötni. Esetleg azt, hogy este nem megy el vagy legalábbis nem egyedül, hogy ekkor és ekkor inkább veled foglalkozzon, ne a játékkal, felvesz láthatóságit, ha sötétben megy ki, stb., cserébe te is elmész vele játszani egy kicsit, ha betartja, nem piszkálod, stb. Vagy amit kitaláltok :).

2016. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! :) Sajnos abbol az idobol vesz el amit egyutt lehetnenk es igen, pozitivumnak tartom en is, h legalabb mozognak az emberek... De az, h hirtelen kitalalja es felugrik, h o most megy ki... :/ Tenyleg nem dramatiztalom tul, nem is akarom. De ha visszajon, akkor "elfogja varni", h mostmar en szorakoztassam tovabb!
2016. júl. 19. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!