Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátnőm tudtára hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés
20F, 19L
2016. júl. 19. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki szépen a szádat és mondd el neki nyíltan és őszintén. Ilyen egyszerű. Miért kell ezt túl komplikálni?
2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ha ő nem akar? Akkor megharagszik és szakít majd velem...
2016. júl. 19. 21:56
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ŐŐ... te biztosan 20 vagy és ő biztosan 19?


Mivel a leírásod alapján az értelmi szinted a tini kategóriába tartozik!


Őszintén, mennyit agyaltál ezen a sz..r válaszon, amit ide írtál?

Mert hogy egy 10 éves értelmi szintjén írtál, az is biztos!

2016. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
És, mi van akkor ha ő még nem akarja? Majd eljön az idő, amikor fogja.. jesszus, ha ti tényleg ilyen értelmi szinten vagytok, akkor még jobb, ha nem is szexeltek egy ideig, mert a végén a csaj azt a kérdést fogja ide kiírni, hogy "Terhes vagyok?"
2016. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszéljetek erről? Bár szerintem ha kis esze van gondolhatja hogy le akarsz vele feküdni. Emiatt meg nem hiszem hogy dobna, akkor már lehet ha nem akarja és te meg erőlteted. De amúgy tényleg nem úgy gondolkodsz mint egy 20 éves, felnőtt emberek egy jó kapcsolatban mindent, de főleg egy ilyen dolgot megbeszélnek.
2016. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 cukilányka 0.0 ***** válasza:
2%

"Tartsd a púzód, Margó!"


Nekem így kezdődött az első szexuális együttlétem... :)


20L

2016. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha boldog párkapcsolatot szeretnél meg kell tanulj őszintén, mindenről nyíltan kommunikálni a társaddal.
2016. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem meg alpári dolog odamenni hozzá azzal hogy "Feküdjünk le", mert szeretem és tisztelem, nem ezt érdemli, meg nem is hosszú ideje vagyunk még együtt. Konstruktívabb válaszokra számítottam...
2016. júl. 19. 22:05
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, ha ez egy felnőtt párkapcsolati kérdés, akkor valaki árulja már el mi megy a tini rovatban? :)
2016. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
De ki mondta hogy ez az egyetlen módja a beszélgetésnek erről a témáról?:D Máshogy is lehet, de ha ilyen agyilag zokni vagy akkor megértem hogy nem tudod máshogy közölni a dolgot.
2016. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!