Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből derül ki hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derül ki hogy valaki csak a pénzedért van veled?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor vált nyilvánvalóvá, amikor együtt nagyon kevés időt töltöttünk úgy, hogy együtt éltünk. Ha szórakozhatnékja volt, akkor elment a barátaival ide-oda, de velem nem volt hajlandó sehova elmenni, kivéve vásárolni.


Ha be kellett vásárolni, akkor egyből jött és nem szarozott, ami kellett az ment a kocsiba és amikor mondtam neki, hogy most neked kéne fizetni, nagyon ki volt akadva és hazáig azt hallgattam.


No meg persze amikor moziba akart menni és én mondtam, hogy nincs rá keret elkezdett hisztizni, hogy soha nem viszem el sehova. Ha pedig valaki felajánlotta neki, hogy elviszi fesztiválozni/kirándulni külföldre, egyből pattant és ment.


Szerintem gyönyörűen kirajzolódik egy aranyásó karakterisztikája. Ja, persze dolgozni nem volt hajlandó és sokszor én fizettem az ő részét is a rezsiből és bérleti díjból.

2016. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Abból, hogy nem nézel ki jól.
2016. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
hisztizik, ha nem veszel neki semmit a születésnapjára.
2016. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem nagyon akar dolgozni különféle indokokra hivatkozva.
2016. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű mond neki, hogy kirúgtak vagy csődbe ment a cég és el kell adni ezt azt, figyeld meg a reakciót. Ha le akar lépni akkor egyértelmű...
2016. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

abból hogy egyszerűen nem természetesek a reakciói


például lemond minden találkát, nem akarja h megcsókold, nem akar dugni, de minden érdekli ami pénzbe kerül és te fizetsz fizetsz fizetsz fizetsz és méd mindig fizetsz és fizetsz és még mindig fizetsz meg még mindig.........

2016. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok randi egymásután természetesen semmi történéssel. Drága (jellemzően sznob) helyek említése ahol enni szeretne. Utalás ruhákra, parfümökre, ékszerre. A randit is ilyen helyek környékére szervezi. Esetleg utalás a múltjából hogy neki milyen anyagi szint az alap, furkóbb a volt vállalkozó, egyéb pasijára hivatkozik hogy milyen nagyvonalú volt...
2016. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!