Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti őszintén, mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őszintén, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve alkotunk egy párt. Eleinte olyanok voltunk, mint zsák a foltjának. Totál eltérő személyiséggel, de azt pótoltuk egymásban, ami a másikból hiányzott. Támogattuk egymást bármi is volt.Aztán télen volt egy mélyrepülés, ahol a bizalmamat elvesztettem. Hazugságon kaptam egy számomra nagyon fontos dologban. Később kiderült, hogy többször is hazudott. Végül, ahogy kibékültünk és láttam rajta is, hogy komolyan gondolja folytattuk a kapcsolatunkat és megegyeztünk, hogy felejtünk. (nem tudtam, mégis megígértem, mert szerettem)Utána volt, hogy nagyon durva dolgokat vágtunk egymáshoz mert nem éreztem a támogatását, amire nekem akkor nagyon nagy szükségem volt. "Nehogy már azt képzeld, hogy miattad bárkit is eldobok." Talán ez volt a legfájóbb, pedig semmi ilyet nem kértem, csak, hogy legalább az évfordulónkat ne a haverekkel töltsük már.

...

Telt múlt az idő a veszekedések minden hetesek lettek. Mindig valami apró dolog miatt.

...

Tavasz végén aztán követelte, hogy szakítsak meg egy kapcsolatot egy olyan fiú barátommal, akit már gyerek korom óta ismerek, mert neki az rosszul esik... Abban a pillanatban, hogy nemet mondtam, letépte rólam a ruhát az utcán és belelökött az árokba, ahonnan nem engedett kimászni , végül, ahogy felkeltem még akkorát lökött rajtam, hogy a betonra estem és a térdem felvérzett. Aztán egy haverja, aki velünk volt leszedte rólam én pedig elfutottam. <-- Ezután minden megszakadt bennem.

...

Hetekig sírtam ő pedig hetekig könyörgött, hogy nem csinál ilyet és higgyem el, hogy ő nem ilyen. Ajándékokat adott, és minden nap üzenetek ezreivel halmozott el. Végül megbocsájtottam és kibékültünk.

...

A veszekedések még mindig minden hetesek, bár azóta a kapcsolatunk forduló pontot vett és megijedt magától ő is.

Én még mindig kötődök hozzá. Ő a lelki társam és neki is én. Ezt biztosan tudom, abból, ahogy viselkedünk egymással. Minden témáról őszintén tudunk beszélni. Egymás előtt BÁRMIRŐL tudunk beszélni. MINDENT felvállalunk egymás előtt, és számíthatok rá, még attól a nehéz időszaktól eltekintve is. A lelkem hozzákötődik. De a testem már nem, és nem is érzem magamat szerelmesnek.

Egy fesztiválon megismerkedtem egy fiúval. És úgy érzem szerelmes lettem. Vágyok a testére, vágyok az újra. Előtte ilyet nem éreztem. És ez van mögöttünk a párommal. Ő még rendbe akarja hozni, és viszont nem tudom. Nem bízok benne, nem vagyok belé szerelmes. Csupán van egy nagyon erős lelki kötelék közöttünk, és úgy érzem mintha a családom lenne. Ha megölelem otthon érzésem van. DE nem tud már szexuálisan se kielégíteni. És nem arról van szó, hogy nem vágyok rá, hanem arról, hogy nem vele.


Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló helyzetben?


Igen voltak már kapcsolataim, de egyik se volt tartós és igazi. Neki szavaztam először bizalmat hosszú távon.


20/L 21/F



2016. júl. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza sem fogadtam volna
2016. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Összeszedném a maradék agyamat, és elhagynám ezt az idiótát. Komolyan, néhány nő vágyik arra, hogy összeverjék? Mert ő a lelkitársad? Hát, gratulálok... kapd már össze magad.
2016. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de végig se olvastam, totál idiota vagy hogy még vele vagy, ez az őszinte véleményem.
2016. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Már az után se erőlködtem volna, hogy megütött.


Mondd el neki, hogy akkor megbocsájtottál, de nem tudod újra szeretni. Ennyi volt.

Függetlenül a másik fiútól. Ennek a kapcsolatnak ugyanis vége, és ezt te is pontosan tudod. A ragaszkodás édeskevés egy párkapcsolathoz, és nem a testvéred akar lenni. A szex sem jó már, ebből is csak bonyodalmak lesznek Ennek a kapcsolatnak tanácsos addig véget vetni, amíg kulturáltan el tudtok válni.


Aztán hogy a másik fiúval mi lesz, az a jövő zenéje. Ha lezártad magadban az előzőt, és nem pótlékot keresel, akkor miért ne?

Persze fogod kapni az ívet, hogy biztos félreléptél, stb, azért dobtad a régit, mert már ott volt az új, és hasonlók. Erre vértezd fel magad, de egyébként ne érdekeljen.


Az új fiúval kapcsolatban annyit, hogy soha, senkinek ne hagyd, hogy megüssön, mert ez nem bocsánatos bűn. És amit az egyik fél megenged magának, azt a másiknak is szabad, illetve fordítva. Egyenrangúak vagytok.


Aztán ha hosszú távon nem jön össze, ne szomorkodj, egy élménnyel akkor is gazdagabb leszel.

2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez eg ytalmi kérdés, már rég eldöntötted, csak nem vetted még tudomásul a saját döntésedet.

Mi férfiak párhuzamosan tartunk kapcsolatokat, ti nők pedig egymás után, sorosan.

ez zajlik most. Egy ideig jó volt, aztán már nem izgat szexuálisan és akkor lecseréled. Minden nő ezt csinálja, de ha a férfit nem izgatod már és félredug, akkor őt lehet bírálni.


Igazából annyit lehet tanácsolni, hogy minél hamarabb hagyd el, hogy ne húzd az időtöket.

2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán letépte a ruhád és az árokba lökött? Soha többé nem álltam volna szóba ezzel az alakkal... és még gondolkozol?
2016. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 icu75 ***** válasza:
Lehet hogy nem fog tetszeni a véleményem,de azért leírom. Véget kell vetned ennek a kapcsolatnak,igazából már rég vége a részedről(szeretet,bizalom,őszinteség hiánya) de még ott ülsz benne. Viszont a másik fiút is felejtsd el. Most ő vonzó a számodra mert felruházza a tudatod,hogy ki tudj lépni egy rossz kapcsolatból,nem látod őt tisztán,csalódás lesz a vége. Tölts el egyedül egy kis időt(minimum fél év) találj újra magadra,le kell vetned ami az előző kapcsolatodból rád ragadt,de nem a te "részed". Ezután kezdj új kapcsolatba,ne kényszerből,hidd el így sikeresebb.
2016. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!