Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tisztel, ha azt hiszi minden az övé?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésben láttam, hogy a lány arra panaszkodott, hogy a párja mindent megeszik előle.

Nálunk is így van.

Nem szoktam kérni, hogy adja oda az ásványvizet, ha közelebb van hozzá, de mindig leolt érte, hogy miért nem szólok...?

De ha szólok, akkor úgy adja oda, hogy előtte mindig beleiszik, még akkor is ha nem szomjas.

Ha van nála valami nasi, akkor letör nekem egy körömhegynyi darabot, a többit ő eszi meg.

Én soha nem vagyok ilyen sóher...

Ha van nálam csoki, süti, chips akármi, akkor felé nyújtom, hogy vegyen belőle amennyit csak akar, nem sajnálom tőle, sőt az egészet is megehetné ha akarja.

Nem szokott előre engedni az ajtónál, csak ha sokan látnak minket, nem igazán figyel rám.

Csókot azt sem tudom mikor kaptam tőle utoljára, mindig csak szájra puszi van, de az csak akkor ha találkozunk és ha elbúcsúzunk.

Engem ez egyáltalán nem elégít ki.


Ez a mindenbe beleeszek, beleiszok, mindent nekem, neked semmit vagy alig, azt jelenti, hogy már nem tisztel, úgy érzem.


Ti mit gondoltok?


2016. júl. 20. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt vele?
2016. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A tulajdona vagy. Ez van.
2016. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyat csinált az exem, hogy készítettem magamnak egy szendvicset, egy kis időre elfordultam mást intézni, erre ő fogta magát és megette. És még ő volt felháborodva, hogy azt hitte, az az övé, és ha magamnak készítek, miért nem csinálok neki is.

Mondjuk mert nem kérte...

Igen, megkérdezhettem volna előtte, de 1. egyszerűbb, ha ő szól, hogy kell valami, én is így szoktam, nem várom el, hogy kérdezgessenek, ha éhes vagyok 2. akárhogy is, akkor is pofátlanság volt, hogy szó nélkül megette előlem az ételt.


De a te barátod sem semmi, kérdező. Még a nasit is sajnálja előled. Nem azt mondom, hogy adja oda az egészet, de akkor már inkább ne is adjon, ha csak ennyire (körömdarabnyira) futja.

2016. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"a lány arra panaszkodott, hogy a párja mindent megeszik előle."-vissza lehet passzolni az anyjához pótzabálásra.

Másik megoldás: ha együtt éltek jó lenne úgy főzni, hogy laktatósabb recepteket megpróbálni olcsóbb alapanyagokból, mert ha jól sőt jobbak lakik ezektől az ételekről, akkor nem fogsz chips-ek és fast food-okat enni nagy marokkal. Nekünk nőknek tudunk kell azt, hogy egy bármilyen korban lévő férfinak egy komoly ebédre minden nap szüksége van. Recepteket annyira nem szeretnék sorolni, de pl. a galuska, nudli és egyéb tésztás (szénhidrátos) köretek valami husiszósszal vagy krumplik is jó hatással van rájuk.

A csók problémát mondd neki nyugodtan, hogy kívánod többször is.

2016. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szokott enni rendesen mindennap főtt kaját, hatalmas adagokat, nem azzal van a baj.

Kiskorában ritkán vettek neki édességeket, és lehet most így akarja kompenzálni.

De én tényleg nem is sajnálom tőle, ma is vettem neki csomó mindent, amit szeret, és én abból nem is kérek egy szemet se, mert neki vettem.

Csak maga a szándék bánt.

Mindig elvicceli aranyosan, hogy add ide nekem azt is, meg ezt is, meg ami nálad van, meg ez is az enyém és bociszemekkel néz rám, hogy minden az övé, amin igazából csak mosolyogni tudok.

Tényleg nem akarok tőle elvenni semmit.


A csókot is említettem már neki, de ő azt mondja, hogy nem szereti.

Minden bizonnyal ezért nem is akar csókolózni.

Igazából nem is tud, de ezt sem vetem a szemére...

2016. júl. 20. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Kár, hogy az ilyen sutyerák tahó viselkedés nincs az emberek homlokára írva, komolyan, álompasi vagyok az itt leírt srácokhoz képest :D


Szerintem az a magyarázat, hogy nem vettek neki gyerekkorában sok nasit eléggé invalid. Lehet inkább van egy testvére akivel mindig versenyeznie kellett a kis apróságokért, és ez egy berögződés nála.

2016. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs testvére, ő egyszerűen ilyen lett.

Nem is szeretek tőle kérni semmit, mert mindig úgy érzem, hogy elveszek tőle ahelyett, hogy adok.

2016. júl. 20. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Szólj rá, mert ez így sok.

Én is mindig beleeszem a párom kajájába, sokszor inkább heccből mint azért, mert annyira enni akarok, de sosem sajnálnék tőle semmit,pedig nagy zabagép. Volt, hogy vettem magamnak chipset, megkínáltam, aztán észre sem vette, hogy megette. Azóta külön chipsen vagyunk :D.

Most komolyan kérdezem, de nem lehet az, hogy ő azt hiszi, neked tényleg nem kell több? Mert ugye ilyen sokat adsz neki, és ha ő csak körömnyit ad, te pedig nem szólsz, hogy szeretnél még, akkor simán lehet, hogy el van tévedve az igényeid kapcsán. Nem védeni akarom, mert szerintem is minimum, hogy a csokit nyújtania kéne, hogy törj, amennyit szeretnél, de lehet, hogy valójában csak baromi figyelmetlen.

Beszélgettél már vele erről is? Csak hogy biztos-e az, hogy sajnálja tőled, vagy csak baromi figyelmetlen (erre az előreengedés miatt gondoltam).

Sajnos a csókkal nem lehet mit kezdeni, én sem igazán szeretem, csak a nagyon intim helyzetekben. Lehet, hogy volt korábban rossz tapasztalata, és onnan rögzült be... (az exemnek mindig olyan hihetetlenül büdös volt a szája, pedig mosott fogat rendesen, hogy megutáltam).

2016. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!